Rahvatantsijad, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis "Valli LemberBogatkina akvarellide võlu peitub nende spontaansuses, natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses ja mõistagi (esimene ei välista teist) akvarellile omases maalilisuses," on arvamust avaldanud kunstiteadlane Boris Bernstein. Üheks kunstniku meelisteemaks oli läbi aegade rahvapidu ja tants, mille juurde LemberBogatkina jõudis pärast tutvumist Heino Aassaluga, kes alates 1950. aastate keskpaigast oli üldtantsupidude peakorraldaja ning hiljem kunstiline juht. 2008 Rahvatantsijad, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Lember-Bogatkina Valli
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Rahvatantsijad, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis
Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)

Rahvatantsijad

1960 Akvarell, paber. Signatuuriga. Lm 63x87
Alghind: € €1500
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

"Valli LemberBogatkina
akvarellide võlu peitub nende spontaansuses,
natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses
ja mõistagi (esimene ei välista teist) akvarellile omases maalilisuses,"
on arvamust avaldanud kunstiteadlane Boris Bernstein.
Üheks kunstniku meelisteemaks oli läbi aegade rahvapidu ja
tants,
mille juurde LemberBogatkina
jõudis pärast tutvumist
Heino Aassaluga, kes alates 1950. aastate keskpaigast oli üldtantsupidude
peakorraldaja ning hiljem kunstiline juht.Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)
Valli Lember-Bogatkina on sündinud 1921. aastal, surnud 2016. aastal.Kunstihariduse omandas kunstnik Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Näitustel on esinenud alates 1942. aastast. Kunstnike Liitu kuulub 1944. aastast. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell, mis sobis suurepäraselt muljete ja meeleolude jäädvustamiseks, nõudes seejuures kunstnikult äärmist meisterlikkust. Kunstiteadlane Boris Bernstein on öelnud: "Valli Lember-Bogatkina akvarellide võlu peitub nende spontaansuses, natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses ja mõistagi akvarellile omases maalilikkuses."


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahvatantsijad, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Valli Lember-Bogatkina (1921–2016) Rahvatantsijad 1960 Akvarell, paber Signatuuriga "Valli LemberBogatkinaakvarellide võlu peitub nende spontaansuses,natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsusesja mõistagi (esimene ei välista teist) akvarellile omases maalilisuses,"on arvamust avaldanud kunstiteadlane Boris Bernstein.Üheks kunstniku meelisteemaks oli läbi aegade rahvapidu jatants,mille juurde LemberBogatkinajõudis pärast tutvumistHeino Aassaluga, kes alates 1950. aastate keskpaigast oli üldtantsupidudepeakorraldaja ning hiljem kunstiline juht.

Rahvatantsijad, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Lember-Bogatkina Valli
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük