Aktid, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: "Valli Lember-Bogatkina on eesti vesivärvimaali ja monumentaalkunsti "grand old lady“, kelle viljakas loometegevus algas juba 1940. aastatel. Arvan, et ei liialda, kui nimetan teda eesti akvarellikunsti elavaks legendiks, Lydia Mei, Karl Burman vanema, Aleksander Pilari ja Silvia Leitu viljeldud traditsioonilise akvarellmaali parimaks edasikandjaks tänasesse päeva, 21. sajandisse. “ Kunstihariduse omandas Lember-Bogatkina Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Inimeste kujutamine on Lember-Bogatkinat alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe. 2008 Aktid, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Lember-Bogatkina Valli
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Aktid, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis
Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)

Aktid

1976 Akvarell, paber. Signatuuriga. Lm 54,5x75
Alghind: € €925, lõpphind: € 925
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: "Valli Lember-Bogatkina on eesti vesivärvimaali ja monumentaalkunsti "grand old lady“, kelle viljakas loometegevus algas juba 1940. aastatel. Arvan, et ei liialda, kui nimetan teda eesti akvarellikunsti elavaks legendiks, Lydia Mei, Karl Burman vanema, Aleksander Pilari ja Silvia Leitu viljeldud traditsioonilise akvarellmaali parimaks edasikandjaks tänasesse päeva, 21. sajandisse.“ Kunstihariduse omandas Lember-Bogatkina Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Inimeste kujutamine on Lember-Bogatkinat alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe.Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)
Valli Lember-Bogatkina on sündinud 1921. aastal, surnud 2016. aastal.Kunstihariduse omandas kunstnik Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Näitustel on esinenud alates 1942. aastast. Kunstnike Liitu kuulub 1944. aastast. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell, mis sobis suurepäraselt muljete ja meeleolude jäädvustamiseks, nõudes seejuures kunstnikult äärmist meisterlikkust. Kunstiteadlane Boris Bernstein on öelnud: "Valli Lember-Bogatkina akvarellide võlu peitub nende spontaansuses, natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses ja mõistagi akvarellile omases maalilikkuses."


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aktid, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Valli Lember-Bogatkina (1921–2016) Aktid 1976 Akvarell, paber Signatuuriga Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: "Valli Lember-Bogatkina on eesti vesivärvimaali ja monumentaalkunsti "grand old lady“, kelle viljakas loometegevus algas juba 1940. aastatel. Arvan, et ei liialda, kui nimetan teda eesti akvarellikunsti elavaks legendiks, Lydia Mei, Karl Burman vanema, Aleksander Pilari ja Silvia Leitu viljeldud traditsioonilise akvarellmaali parimaks edasikandjaks tänasesse päeva, 21. sajandisse.“ Kunstihariduse omandas Lember-Bogatkina Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Inimeste kujutamine on Lember-Bogatkinat alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe.

Aktid, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Lember-Bogatkina Valli
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük