Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis Ohaka koloriidivalikut on Martti Soosaar kirjeldanud järgmiselt: "Võtta Valdur Ohakalt värvid on sama, mis siduda itaallasel käed kinni. Kumbki ei oska end enam väljendada. Kuid ega Valdur Ohakale pole palju vajagi - saab tuubi valget ja pruuni, maalib nendega, mida iganes soovite /. . . / Teeb seda nii varjundipeenelt, et vaataja näeb palju värve ja lugematult toone. " Indrek Hirv on Ohaka loomingu kõige mõjukamaks osaks pidanud väikeseid lohakaid kompositsioone, kuna nendes on kunstnik aus: "Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama. " Meistrite paraad Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis Ohakas Valdur
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis
Valdur Ohakas (1925-1998)

Akt

1982 Õli, masoniit. Signatuuriga. Originaalraamiga. 42 x 35,5
Alghind: € €575
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

Ohaka koloriidivalikut on Martti Soosaar kirjeldanud järgmiselt: "Võtta Valdur Ohakalt värvid on sama, mis siduda itaallasel käed kinni. Kumbki ei oska end enam väljendada. Kuid ega Valdur Ohakale pole palju vajagi - saab tuubi valget ja pruuni, maalib nendega, mida iganes soovite /.../ Teeb seda nii varjundipeenelt, et vaataja näeb palju värve ja lugematult toone."
Indrek Hirv on Ohaka loomingu kõige mõjukamaks osaks pidanud väikeseid lohakaid kompositsioone, kuna nendes on kunstnik aus: "Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama."Valdur Ohakas (1925-1998)
Maalikunstnik, sündinud 1925. aastal Tallinnas, suri 1998. Kunstihariduse sai 1942-1943 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning 1944-1948 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kunstnike Liidu liige aastast 1959. Populaarsetes maastikumaalides valdab pruunikas koloriit.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis

Valdur Ohakas (1925-1998) Akt 1982 Õli, masoniit Signatuuriga Ohaka koloriidivalikut on Martti Soosaar kirjeldanud järgmiselt: "Võtta Valdur Ohakalt värvid on sama, mis siduda itaallasel käed kinni. Kumbki ei oska end enam väljendada. Kuid ega Valdur Ohakale pole palju vajagi - saab tuubi valget ja pruuni, maalib nendega, mida iganes soovite /.../ Teeb seda nii varjundipeenelt, et vaataja näeb palju värve ja lugematult toone." Indrek Hirv on Ohaka loomingu kõige mõjukamaks osaks pidanud väikeseid lohakaid kompositsioone, kuna nendes on kunstnik aus: "Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama."

Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis

Ohakas Valdur
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük