Vana talu talvel II, Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, jätkusid Pallases ja lõppesid ametlikult alles 1945. aastal Moskva Kunstiinstituudis. Bormeister on Eesti kunstilukku läinud ka tunnustatud pedagoogina. Armastatumaid motiive kunstniku maaliloomingus on eesti talumaja: ta on maalinud seda erinevatel aastaaegadel ning eri Eestimaa paigus. Bormeister on sel viisil jäädvustanud eestlaste sajanditepikkuse kodukoha ning esitanud selle vaatajale erilise soojuse ja kaasaelamisega. 1999 teater "Vanemuine" Vana talu talvel II, Märt Bormeister E-kunstisalongis Bormeister Märt
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vana talu talvel II, Märt Bormeister E-kunstisalongis
Märt Bormeister (1916–1991)

Vana talu talvel II

1986 Õli, masoniit. Signatuuriga. Originaalraam säilinud. 50x80
Alghind: € €1475
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, jätkusid Pallases ja lõppesid ametlikult alles 1945. aastal Moskva Kunstiinstituudis. Bormeister on Eesti kunstilukku läinud ka tunnustatud pedagoogina. Armastatumaid motiive kunstniku maaliloomingus on eesti talumaja: ta on maalinud seda erinevatel aastaaegadel ning eri Eestimaa paigus. Bormeister on sel viisil jäädvustanud eestlaste sajanditepikkuse kodukoha ning esitanud selle vaatajale erilise soojuse ja kaasaelamisega.Märt Bormeister (1916–1991)
Maalikunstnik, sündninud 1916. aastal Tallinnas, suri 1991. aastal. Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis Roman Nymani ja August Janseni käe all. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister oma õpinguid veel Tartus ja Moskvas, lisaks täiendas ta end ka Soomes ja Rootsis. Alates 1936. aastast osales Bormeister aktiivselt näitustel, maalis intensiivselt ning pärast õpingute lõpetamist 1945. aastal asus tööle õppejõuna ERKI-sse.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vana talu talvel II,

Märt Bormeister (1916–1991) Vana talu talvel II 1986 Õli, masoniit Signatuuriga Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, jätkusid Pallases ja lõppesid ametlikult alles 1945. aastal Moskva Kunstiinstituudis. Bormeister on Eesti kunstilukku läinud ka tunnustatud pedagoogina. Armastatumaid motiive kunstniku maaliloomingus on eesti talumaja: ta on maalinud seda erinevatel aastaaegadel ning eri Eestimaa paigus. Bormeister on sel viisil jäädvustanud eestlaste sajanditepikkuse kodukoha ning esitanud selle vaatajale erilise soojuse ja kaasaelamisega.

Vana talu talvel II, Märt Bormeister E-kunstisalongis

Bormeister Märt
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük