Järv saarekesega Ilmatsalust, Märt M. Bormeister oli kauaaegne akvarelliõppejõud Tallinna Kunstiülikoolis. Tema huviorbiiti kuulus värvusõpetus, millest ta avaldas artikleid ja pidas ka loenguid. Kunstniku varasemad tööd on loodud realistlikus laadis. Tema hilisemas loomingus on pisut enam detailiüldistust, kuid looduslähedane maalilaad jääb talle südamelähedaseks elu lõpuni. Kunstniku koloriit on särav, ta armastab lisada oma töisse dekoratiivseid värviaktsente. Antud maastikuvaate, muudavad nauditavaks sügisesed punakad, kollakad toonid ja esiplaanil sillerdav järvepind. Pallase meistrite looming Järv saarekesega Ilmatsalust. , Märt Bormeister E-kunstisalongis Bormeister Märt
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16


Ostude saatmine Eesti piires!
Järv saarekesega Ilmatsalust., Märt Bormeister E-kunstisalongis

Järv saarekesega Ilmatsalust.

1984 Õli, papp. Signatuuriga. 49,7x79,5
Alghind: 10 000/ € 639
10. Meistrimärk
23.10.2003 Mustpeade Maja

M. Bormeister oli kauaaegne akvarelliõppejõud Tallinna Kunstiülikoolis. Tema huviorbiiti kuulus värvusõpetus, millest ta avaldas artikleid ja pidas ka loenguid. Kunstniku varasemad tööd on loodud realistlikus laadis. Tema hilisemas loomingus on pisut enam detailiüldistust, kuid looduslähedane maalilaad jääb talle südamelähedaseks elu lõpuni. Kunstniku koloriit on särav, ta armastab lisada oma töisse dekoratiivseid värviaktsente. Antud maastikuvaate, muudavad nauditavaks sügisesed punakad, kollakad toonid ja esiplaanil sillerdav järvepind.Märt Bormeister
Maalikunstnik, sündninud 1916. aastal Tallinnas, suri 1991. aastal. Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis Roman Nymani ja August Janseni käe all. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister oma õpinguid veel Tartus ja Moskvas, lisaks täiendas ta end ka Soomes ja Rootsis. Alates 1936. aastast osales Bormeister aktiivselt näitustel, maalis intensiivselt ning pärast õpingute lõpetamist 1945. aastal asus tööle õppejõuna ERKI-sse.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Järv saarekesega Ilmatsalust, Märt

Märt Bormeister Järv saarekesega Ilmatsalust 1984 Õli, papp M. Bormeister oli kauaaegne akvarelliõppejõud Tallinna Kunstiülikoolis. Tema huviorbiiti kuulus värvusõpetus, millest ta avaldas artikleid ja pidas ka loenguid. Kunstniku varasemad tööd on loodud realistlikus laadis. Tema hilisemas loomingus on pisut enam detailiüldistust, kuid looduslähedane maalilaad jääb talle südamelähedaseks elu lõpuni. Kunstniku koloriit on särav, ta armastab lisada oma töisse dekoratiivseid värviaktsente. Antud maastikuvaate, muudavad nauditavaks sügisesed punakad, kollakad toonid ja esiplaanil sillerdav järvepind.

Järv saarekesega Ilmatsalust. , Märt Bormeister E-kunstisalongis

Bormeister Märt
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük