Sild, Ilmar Malin E-kunstisalongis Kristjan Raua nimelise kunstipreemiaga autasustatud Ilmar Malin lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1954. aastal maalikunstnikuna. Kunstniku peahuvi koondus abstraktse ning sürreaalse kujundimaailma kujutamisele. Enn Põldroos on Malinist kirjutanud nii: "Ta püüab meeleoluvarjunditega tabada nähtustes peituvat teravikku. Ta sunnib vaatajat mõtlema, jäädes üpris diskreetseks oma mõtete pealesurumisel. Nägemiserksus ristub lüürikaga, huumor tõsidusega. Siit ka naiivsusega piirnev (kuid ainult piirnev) käsitluslaad. Nii näeb maailma inimene, kes ei tunne vajadust eelarvamuste järele. “ 2000 Sild, Ilmar Malin E-kunstisalongis Malin Ilmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sild, Ilmar Malin E-kunstisalongis
Ilmar Malin (1924-1994)

Sild

1960 Õli, lõuend. Signatuuriga. 47,5 x 34,5
Alghind: € 825€, lõpphind: € 1 500
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Kristjan Raua nimelise kunstipreemiaga autasustatud Ilmar Malin lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1954. aastal maalikunstnikuna. Kunstniku peahuvi koondus abstraktse ning sürreaalse kujundimaailma kujutamisele. Enn Põldroos on Malinist kirjutanud nii: "Ta püüab meeleoluvarjunditega tabada nähtustes peituvat teravikku. Ta sunnib vaatajat mõtlema, jäädes üpris diskreetseks oma mõtete pealesurumisel. Nägemiserksus ristub lüürikaga, huumor tõsidusega. Siit ka naiivsusega piirnev (kuid ainult piirnev) käsitluslaad. Nii näeb maailma inimene, kes ei tunne vajadust eelarvamuste järele.“Ilmar Malin (1924-1994)
Maalikunstnik Ilmar Malin sündis 1924. aastal Tartus, suri 1994 Tallinnas.Lõpetas 1943. aastal Hugo Treffneri Gümnaasiumi Tartus.Pärast osalemist vabatahtlikuna Soome armees II maailmasõjas naases Eestisse 1944. aastal. Saksa sõjaväes võideldes Malin vangistati ning mees viibis kuni 1948. aastani Siberi vangilaagris.Alates 1948. aastast õppis Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1954. aastal. Töötas Tartu Kunstikooli, Tallinna Kunstiülikooli ning Tartu Ülikooli maaliosakonna õppejõuna. Eesti Kunstnike Liidu liige alates 1957. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sild, Ilmar Malin E-kunstisalongis

Ilmar Malin (1924-1994) Sild 1960 Õli, lõuend Signatuuriga Kristjan Raua nimelise kunstipreemiaga autasustatud Ilmar Malin lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1954. aastal maalikunstnikuna. Kunstniku peahuvi koondus abstraktse ning sürreaalse kujundimaailma kujutamisele. Enn Põldroos on Malinist kirjutanud nii: "Ta püüab meeleoluvarjunditega tabada nähtustes peituvat teravikku. Ta sunnib vaatajat mõtlema, jäädes üpris diskreetseks oma mõtete pealesurumisel. Nägemiserksus ristub lüürikaga, huumor tõsidusega. Siit ka naiivsusega piirnev (kuid ainult piirnev) käsitluslaad. Nii näeb maailma inimene, kes ei tunne vajadust eelarvamuste järele.“

Sild, Ilmar Malin E-kunstisalongis

Malin Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük