48 E-Kunstisalongi XLVIII oksjon Astun E-Kunstisalongi ja lasen klaasist uksel enda järel kinni vajuda – linnakära vaibub ja asendub maheda kitarrimuusikaga. Seisatan galerii sissekäigu juures ning libistan pilgu üle päikesekiirtega täidetud ruumi ja kunstiteostega kaetud seinade. Ruum mõjub väga pidulikult, peaaegu luksuslikult. Kolm aastat hiljem on galerii uksel endiselt märgiline tähendus. Suursugusena tundunud õhkkond on muutunud küll koduselt hubaseks, kuid alles on jäänud see miski, mis muudab iga päeva eriliseks. Galeriisse astudes ja seintel rippuvate õlimaalide õrna aroomi tundes kaob hall argipäev ainsa hetkega ning asendub kunstisalongi värvika maailmaga. Milline siis ikkagi on see galeriimaailm, mida hallist argipäevast eraldab vaid klaasist uks? Lühidalt öeldes on see vaheldusrikas, värvikas ja põnev. Veidi pikemalt öeldes on töö galeriis kogemus kogu eluks. Iga päev toob uusi väljakutseid ja nende lahendamine pakub hindamatuid õppetunde. Lugematu arv sisukaid vestluseid kunstisõpradega, huvitavaid ja spontaanseid kohtumisi kunstnikega ning väljasõite looduskaunitesse ja kunstiküllastesse Eestimaa kodudesse. Kulda väärt kogemust on pakkunud maaliklassikute kadunuks peetud teoste ja vähetuntud kunstnike tööde publiku ette toomine. Haruldased kunstiteosed jutustavad alati väga põneva taustaloo kuid tihtipeale tuleb aastakümneid püsinud mõistatuste lahti harutamiseks varuda kannatust. Unustatud lugude avastamiseks oleme teinud detektiivitööd ning otsinud peidetud vihjeid nii arhiivist, kirjandusmuuseumist, kunstikataloogidest kui ka näiteks väljaande „Pärnu Kommunist“ veergudelt. Uurimistöö käigus rullub lahti teoste pikk ja värvikas ajalugu, mõnikord ka okkaline rada. Kunstiteoste lugusid publikule edasi andes ja neile uusi omanikke leides saame ise üheks peatükiks nende teel. Tööde lugu jätkub erakogudes – kaunistades kodusid, luues meeleolu ja pakkudes emotsioone. Just erakogudes, kuhu teosed on hoolikalt valitud, on nad ka kõige paremini hoitud ja säilitatud. Mul on hea meel, et üha enam leidub inimesi, kes soetavad kunstiteoseid ning saavad seeläbi osaks kultuuripärandi igavikulises loos. Uusi põnevaid lugusid ja kauneid oksjonielamusi! Kaari Koch E-Kunstisalongi galerist Alg: € 1 800 , lõpp: 9700 48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon

07.11.2021 Tartu galeriis kell 13


Astun E-Kunstisalongi ja lasen klaasist uksel enda järel kinni vajuda – linnakära vaibub ja asendub maheda kitarrimuusikaga. Seisatan galerii sissekäigu juures ning libistan pilgu üle päikesekiirtega täidetud ruumi ja kunstiteostega kaetud seinade. Ruum mõjub väga pidulikult, peaaegu luksuslikult.
Kolm aastat hiljem on galerii uksel endiselt märgiline tähendus. Suursugusena tundunud õhkkond on muutunud küll koduselt hubaseks, kuid alles on jäänud see miski, mis muudab iga päeva eriliseks. Galeriisse astudes ja seintel rippuvate õlimaalide õrna aroomi tundes kaob hall argipäev ainsa hetkega ning asendub kunstisalongi värvika maailmaga.
Milline siis ikkagi on see galeriimaailm, mida hallist argipäevast eraldab vaid klaasist uks? Lühidalt öeldes on see vaheldusrikas, värvikas ja põnev. Veidi pikemalt öeldes on töö galeriis kogemus kogu eluks. Iga päev toob uusi väljakutseid ja nende lahendamine pakub hindamatuid õppetunde. Lugematu arv sisukaid vestluseid kunstisõpradega, huvitavaid ja spontaanseid kohtumisi kunstnikega ning väljasõite looduskaunitesse ja kunstiküllastesse Eestimaa kodudesse.
Kulda väärt kogemust on pakkunud maaliklassikute kadunuks peetud teoste ja vähetuntud kunstnike tööde publiku ette toomine. Haruldased kunstiteosed jutustavad alati väga põneva taustaloo kuid tihtipeale tuleb aastakümneid püsinud mõistatuste lahti harutamiseks varuda kannatust. Unustatud lugude avastamiseks oleme teinud detektiivitööd ning otsinud peidetud vihjeid nii arhiivist, kirjandusmuuseumist, kunstikataloogidest kui ka näiteks väljaande „Pärnu Kommunist“ veergudelt.
Uurimistöö käigus rullub lahti teoste pikk ja värvikas ajalugu, mõnikord ka okkaline rada. Kunstiteoste lugusid publikule edasi andes ja neile uusi omanikke leides saame ise üheks peatükiks nende teel. Tööde lugu jätkub erakogudes – kaunistades kodusid, luues meeleolu ja pakkudes emotsioone. Just erakogudes, kuhu teosed on hoolikalt valitud, on nad ka kõige paremini hoitud ja säilitatud. Mul on hea meel, et üha enam leidub inimesi, kes soetavad kunstiteoseid ning saavad seeläbi osaks kultuuripärandi igavikulises loos.
Uusi põnevaid lugusid ja kauneid oksjonielamusi!
Kaari Koch
E-Kunstisalongi galeristViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

48 E-Kunstisalongi XLVIII oksjon

Efraim Allsalu Alpikannid 1985 Õli, lõuend Astun E-Kunstisalongi ja lasen klaasist uksel enda järel kinni vajuda – linnakära vaibub ja asendub maheda kitarrimuusikaga. Seisatan galerii sissekäigu juures ning libistan pilgu üle päikesekiirtega täidetud ruumi ja kunstiteostega kaetud seinade. Ruum mõjub väga pidulikult, peaaegu luksuslikult.Kolm aastat hiljem on galerii uksel endiselt märgiline tähendus. Suursugusena tundunud õhkkond on muutunud küll koduselt hubaseks, kuid alles on jäänud see miski, mis muudab iga päeva eriliseks. Galeriisse astudes ja seintel rippuvate õlimaalide õrna aroomi tundes kaob hall argipäev ainsa hetkega ning asendub kunstisalongi värvika maailmaga.Milline siis ikkagi on see galeriimaailm, mida hallist argipäevast eraldab vaid klaasist uks? Lühidalt öeldes on see vaheldusrikas, värvikas ja põnev. Veidi pikemalt öeldes on töö galeriis kogemus kogu eluks. Iga päev toob uusi väljakutseid ja nende lahendamine pakub hindamatuid õppetunde. Lugematu arv sisukaid vestluseid kunstisõpradega, huvitavaid ja spontaanseid kohtumisi kunstnikega ning väljasõite looduskaunitesse ja kunstiküllastesse Eestimaa kodudesse.Kulda väärt kogemust on pakkunud maaliklassikute kadunuks peetud teoste ja vähetuntud kunstnike tööde publiku ette toomine. Haruldased kunstiteosed jutustavad alati väga põneva taustaloo kuid tihtipeale tuleb aastakümneid püsinud mõistatuste lahti harutamiseks varuda kannatust. Unustatud lugude avastamiseks oleme teinud detektiivitööd ning otsinud peidetud vihjeid nii arhiivist, kirjandusmuuseumist, kunstikataloogidest kui ka näiteks väljaande „Pärnu Kommunist“ veergudelt.Uurimistöö käigus rullub lahti teoste pikk ja värvikas ajalugu, mõnikord ka okkaline rada. Kunstiteoste lugusid publikule edasi andes ja neile uusi omanikke leides saame ise üheks peatükiks nende teel. Tööde lugu jätkub erakogudes – kaunistades kodusid, luues meeleolu ja pakkudes emotsioone. Just erakogudes, kuhu teosed on hoolikalt valitud, on nad ka kõige paremini hoitud ja säilitatud. Mul on hea meel, et üha enam leidub inimesi, kes soetavad kunstiteoseid ning saavad seeläbi osaks kultuuripärandi igavikulises loos.Uusi põnevaid lugusid ja kauneid oksjonielamusi!Kaari KochE-Kunstisalongi galerist

48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük