Naise pea, Edgar Viies 1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat. “ 2013 Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis Viies Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis
Edgar Viies (1931-2006)

Naise pea

1960ndad. Kips. 28x11x16. Signatuuriga.
Alghind: € €850, lõpphind: € 2600
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Naise pea, Edgar Viies

Edgar Viies (1931-2006) Naise pea 1960ndad Kips 1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat.“

Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis

Viies Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük