Sinised lilled vaasis, Ulve Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses. “ “ Loe lisaks Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis Särev Ulve
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis

Sinised lilled vaasis

1991. Õli, lõuend. 54x42. Signatuuriga.
Alghind: € 1 400, lõpphind: € 1600
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sinised lilled vaasis, Ulve

Ulve Särev Sinised lilled vaasis 1991 Õli, lõuend Ulve Särev alustas 1947. aastal kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, tema õpetajateks olid Johannes Võerahansu, Rudolf Sepp ja Ants Viidalepp. Lõpetas 1953. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi koos Leili Muuga ja Luulik Kokamäega. Töötas Arsi dekooriateljees kunstnikuna ning esines näitustel vaid eksliibriseloominguga. Kunstikriitik Enn Lillemets on kirjutanud: „Järelpallaslase Ulve Särevi vabalooming jätkus varjus, iseenda ja lähema ringi rõõmuks. Värskendavalt mõjus tema nii vanade kui ka uute teoste jõudmine näitustele uue sajandi alguses.“

Sinised lilled vaasis, Ulve Särev E-kunstisalongis

Särev Ulve
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük