Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis Rene Kari on autodidakt, kes astus 1970. aastatel kunstimaastikule oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kari tööde väga kindlalt väljatöötatud esteetiline süsteem lubab küllalt väikeseid kõikumisi – kas rohkem või vähem rafineeritud värvivalik, rohkem või vähem elegantne dünaamika. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel. “ “ Loe lisaks Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis Kari Rene
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis

Abstraktne

1996. Õli, masoniit. 110x110. Signatuuriga.
Alghind: € 2 500, lõpphind: € 2500
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Rene Kari on autodidakt, kes astus 1970. aastatel kunstimaastikule oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kari tööde väga kindlalt väljatöötatud esteetiline süsteem lubab küllalt väikeseid kõikumisi – kas rohkem või vähem rafineeritud värvivalik, rohkem või vähem elegantne dünaamika. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis

Rene Kari Abstraktne 1996 Õli, masoniit Rene Kari on autodidakt, kes astus 1970. aastatel kunstimaastikule oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kari tööde väga kindlalt väljatöötatud esteetiline süsteem lubab küllalt väikeseid kõikumisi – kas rohkem või vähem rafineeritud värvivalik, rohkem või vähem elegantne dünaamika. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel.“

Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis

Kari Rene
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük