Karikatuurid, Ants Erik Vomm Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Vommi iseloomustab hea karakteritabamise oskus. Tema suured paljufiguurilised kompositsioonid on barokselt külluslikud ning pakuvad vaatajale äärmist põnevust – värvikirevad tegelased, igaüks neist isemoodi ja teistest erinev. “ Vommi loominguga sai eesti kunstipublik lähemalt tutvuda 2010. aastal KUMU ja Eesti Kunstimuuseumi ühisnäitusel „Eesti kunst paguluses“. 2011 Karikatuurid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis Vomm Ants Erik
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Karikatuurid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Karikatuurid

1987. Segatehnika, paber. Ava 64x82. Signatuuriga.
Alghind: € €1000
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Vommi iseloomustab hea karakteritabamise oskus. Tema suured paljufiguurilised kompositsioonid on barokselt külluslikud ning pakuvad vaatajale äärmist põnevust – värvikirevad tegelased, igaüks neist isemoodi ja teistest erinev.“ Vommi loominguga sai eesti kunstipublik lähemalt tutvuda 2010. aastal KUMU ja Eesti Kunstimuuseumi ühisnäitusel „Eesti kunst paguluses“.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Karikatuurid, Ants Erik Vomm

Ants Erik Vomm Karikatuurid 1987 Segatehnika, paber Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Vommi iseloomustab hea karakteritabamise oskus. Tema suured paljufiguurilised kompositsioonid on barokselt külluslikud ning pakuvad vaatajale äärmist põnevust – värvikirevad tegelased, igaüks neist isemoodi ja teistest erinev.“ Vommi loominguga sai eesti kunstipublik lähemalt tutvuda 2010. aastal KUMU ja Eesti Kunstimuuseumi ühisnäitusel „Eesti kunst paguluses“.

Karikatuurid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Vomm Ants Erik
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük