Pilv, Marko Mäetamm E-kunstisalongis Marko Mäetamm lõpetas 1993. aastal Eesti Kunstiakadeemia graafika erialal. Jätkas haridusteed EKA vabade kunstide magistrantuuris, mille lõpetas 1995. aastal. Täiendanud end trükitehnoloogia erialal Rootsi Kaunite Kunstide Akadeemias. Kunstikriitik Hanno Soans on kirjutanud: „Mäetamme varane looming on mõjutatud nõukogude reaalsuses igatsetud läänelikust maailmast, USA kunsti popilikust elemendist, puhaste põhitoonide loogilisest ja ainuõigena näivast vastandumisest ja silmatorkavalt teistsugusest litograafia tehnika kasutamisest. “ Marko Mäetamm pälvis 2000. aastal Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Esindanud Eestit Veneetsia biennaalil 2003. ja 2007. aastal. Loe lisaks Pilv, Marko Mäetamm E-kunstisalongis Mäetamm Marko
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pilv, Marko Mäetamm E-kunstisalongis
Marko Mäetamm (sünd 1965)

Pilv

1989. Värviline linool, paber. Ava 35x49. Signatuuriga.
Alghind: € €750, lõpphind: € 750
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Marko Mäetamm lõpetas 1993. aastal Eesti Kunstiakadeemia graafika erialal. Jätkas haridusteed EKA vabade kunstide magistrantuuris, mille lõpetas 1995. aastal. Täiendanud end trükitehnoloogia erialal Rootsi Kaunite Kunstide Akadeemias. Kunstikriitik Hanno Soans on kirjutanud: „Mäetamme varane looming on mõjutatud nõukogude reaalsuses igatsetud läänelikust maailmast, USA kunsti popilikust elemendist, puhaste põhitoonide loogilisest ja ainuõigena näivast vastandumisest ja silmatorkavalt teistsugusest litograafia tehnika kasutamisest.“ Marko Mäetamm pälvis 2000. aastal Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Esindanud Eestit Veneetsia biennaalil 2003. ja 2007. aastal.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pilv, Marko Mäetamm E-kunstisalongis

Marko Mäetamm (sünd 1965) Pilv 1989 Värviline linool, paber Marko Mäetamm lõpetas 1993. aastal Eesti Kunstiakadeemia graafika erialal. Jätkas haridusteed EKA vabade kunstide magistrantuuris, mille lõpetas 1995. aastal. Täiendanud end trükitehnoloogia erialal Rootsi Kaunite Kunstide Akadeemias. Kunstikriitik Hanno Soans on kirjutanud: „Mäetamme varane looming on mõjutatud nõukogude reaalsuses igatsetud läänelikust maailmast, USA kunsti popilikust elemendist, puhaste põhitoonide loogilisest ja ainuõigena näivast vastandumisest ja silmatorkavalt teistsugusest litograafia tehnika kasutamisest.“ Marko Mäetamm pälvis 2000. aastal Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Esindanud Eestit Veneetsia biennaalil 2003. ja 2007. aastal.

Pilv, Marko Mäetamm E-kunstisalongis

Mäetamm Marko
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük