Klounid, Ants Erik Vomm Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid. 2011 Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis Vomm Ants Erik
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Klounid

Õli, lõuend papil. 55x70. Signatuuriga.
Alghind: € €1200, lõpphind: € 1 200
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Klounid, Ants Erik Vomm

Ants Erik Vomm Klounid Õli, lõuend papil 55x70 Rahvusvaheliselt tunnustatud karikaturist ja kunstnik Ants Erik Vomm sai esimesed kunstialased teadmised oma vanematelt Benita ja August Vommilt. Alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Venezuelas Caracase kunstikoolis Escuela de Artes Plasticas Y Artes Aplicadas. Jätkas haridusteed 1954. aastal Torontos Ontario kunstikolled¾is. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias. Osales alates 1956. aastast aktiivselt väliseesti kunstielus, kirjutas näitusearvustusi ning oli üks Eesti Kunstnike Koondise Torontos asutajaliikmeid.

Klounid, Ants Erik Vomm E-kunstisalongis

Vomm Ants Erik
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük