Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /. . . /Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega. “ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet. E-Kunstisalongi XXVI oksjon Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis Sooster Ülo
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Penelope

1950ndate lõpp. Tu¹¹, paber. Lm 27,1x18,9. Signatuurita.
Alghind: € 1 800, lõpphind: € 1800
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /.../Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega.“ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Ülo Sooster Penelope 1950ndate lõpp Tu¹¹, paber Alates 1957. aastast elas vabakutselise kunstnikuna Moskvas. Kunstiajaloolane Eha Komissarov on kirjutanud naisekujust Soosteri loomingus: „Plahvatuslik areng Soosteri joonistustes algas 1957. aastal. /.../Näeme muusa teemaga seonduvaid kujutluspilte, mis kõnelevad naise unistuslikust kättesaamatusest ja ihaldusväärsusest. Näeme antiigist inspireeritud joonistusi ja uut võtet anda kujutis edasi vaid ühe joonega.“ Käesoleval teosel on kunstnik kujutanud vanakreeka mütoloogias abikaasaliku truuduse etaloniks peetud Penelopet.

Penelope, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Sooster Ülo
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük