Akt Hiiumaal, Ülo Sooster Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega. “ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust. E-Kunstisalongi XXVI oksjon Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis Sooster Ülo
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Akt Hiiumaal

1947. Monotüüpia, paber. Lm 20,5x24. Signatuuriga.
Alghind: € 2 300
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega.“ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt Hiiumaal, Ülo Sooster

Ülo Sooster Akt Hiiumaal 1947 Monotüüpia, paber Ülo Sooster oli ühekorraga rahvusvaheline ja eesti kunstnik. Astus 1943. aastal Kõrgemasse Kunstikooli Pallas, mille lõpetas 1949. aastal Elmar Kitse õpilasena. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud kunstniku kodusaare motiividest: „Kooliaja pildid on realistlikumad, palju on Hiiumaa maastikke. Näeme ka esimesi moodsa kunsti katsetusi Hiiumaa kadakatega.“ Käesolev teos on huvitav leid kunstniku varasest loomingust.

Akt Hiiumaal, Ülo Sooster E-kunstisalongis

Sooster Ülo
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük