Uks, Jaan Punga E-kunstisalongis Jaan Punga lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1978. aastal. Aastakümneid on J. Punga teinud tänuväärset tööd maalipedagoogina, esmalt Tartu kunstikoolis ning viimasel kümnel aastal Tartu Ülikooli kunstide osakonnas. Tema Tartu kunsti ülevaatenäitustel eksponeeritud tööd äratasid huvi ja tekitasid ootusi. Sel aastavahetusel toimunud isikunäitus Tartu Kunstimuuseumis tõi J. Punga loomingule ärateenitud tähelepanu ning kunstnik pärjati linna ihaldatuima, Ado Vabbe kunstipreemiaga. Esmakordselt eksponeeris kunstnik sel näitusel ka oma veel värvimärga kompositsiooni "Uks“. Töö kujutab kunstniku ema, kes seisab noore naisena justkui kesk õitemeres maastikku avatud ukselävel. Punga katab omi töid kiht-kihilt, kord tilgutades värvi lõuendile, kord seda paatliga laiali kraapides või juba kuivanud kihte eemaldades ning seejärel taas uusi lisades. Nii omandavad värvipinnad kummastava läbikumavuse, mis nii iseloomulik Punga maalidele. Meistrite tsunft Uks, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Uks, Jaan Punga E-kunstisalongis
Jaan Punga (sünd 1948)

Uks

2006 Õli, lõuend. Signatuuriga. 149x99
Alghind: 45000/€2876
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Jaan Punga lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1978. aastal. Aastakümneid on J. Punga teinud tänuväärset tööd maalipedagoogina, esmalt Tartu kunstikoolis ning viimasel kümnel aastal Tartu Ülikooli kunstide osakonnas. Tema Tartu kunsti ülevaatenäitustel eksponeeritud tööd äratasid huvi ja tekitasid ootusi. Sel aastavahetusel toimunud isikunäitus Tartu Kunstimuuseumis tõi J. Punga loomingule ärateenitud tähelepanu ning kunstnik pärjati linna ihaldatuima, Ado Vabbe kunstipreemiaga. Esmakordselt eksponeeris kunstnik sel näitusel ka oma veel värvimärga kompositsiooni "Uks“. Töö kujutab kunstniku ema, kes seisab noore naisena justkui kesk õitemeres maastikku avatud ukselävel. Punga katab omi töid kiht-kihilt, kord tilgutades värvi lõuendile, kord seda paatliga laiali kraapides või juba kuivanud kihte eemaldades ning seejärel taas uusi lisades. Nii omandavad värvipinnad kummastava läbikumavuse, mis nii iseloomulik Punga maalidele.Jaan Punga (sünd 1948)
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Uks, Jaan Punga E-kunstisalongis

Jaan Punga (sünd 1948) Uks 2006 Õli, lõuend Signatuuriga Jaan Punga lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi 1978. aastal. Aastakümneid on J. Punga teinud tänuväärset tööd maalipedagoogina, esmalt Tartu kunstikoolis ning viimasel kümnel aastal Tartu Ülikooli kunstide osakonnas. Tema Tartu kunsti ülevaatenäitustel eksponeeritud tööd äratasid huvi ja tekitasid ootusi. Sel aastavahetusel toimunud isikunäitus Tartu Kunstimuuseumis tõi J. Punga loomingule ärateenitud tähelepanu ning kunstnik pärjati linna ihaldatuima, Ado Vabbe kunstipreemiaga. Esmakordselt eksponeeris kunstnik sel näitusel ka oma veel värvimärga kompositsiooni "Uks“. Töö kujutab kunstniku ema, kes seisab noore naisena justkui kesk õitemeres maastikku avatud ukselävel. Punga katab omi töid kiht-kihilt, kord tilgutades värvi lõuendile, kord seda paatliga laiali kraapides või juba kuivanud kihte eemaldades ning seejärel taas uusi lisades. Nii omandavad värvipinnad kummastava läbikumavuse, mis nii iseloomulik Punga maalidele.

Uks, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük