Sokktrot, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga lõpetas Eesti Kunstiakadeemia 1978. aastal. Seejärel töötas ta õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolis ning Tartu Ülikooli maaliosakonnas. 2006. aastal pälvis ta Ado Vabbe kunstipreemia. Punga on kunsti kohta öelnud: "Nii nagu potissepp teab täpselt, kuidas ahi tõmbama hakkab, teab ka kunstnik, "Kas ahi hakkab tõmbama". Ammu on kadunud ajad, kus need teadmised anti isalt pojale, nüüd siis "küla" peale. See on nõidumise kunst, ilma milleta maailm ei seisa koos. " Jaan Punga loomingut on iseloomustatud nii maalilise kontseptualismi kui ka hüperrealistlik-kubistlikuna. Ka käesoleval maalil on fotoliku realismiga edasi antud tantsisklev metsloom, kus töö pealkirja sõnamäng viitab kuulsale tantsule fokstrotile, mis tõlkes on rebase sörk. 2001 Sokktrot, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sokktrot, Jaan Punga E-kunstisalongis
Jaan Punga (sünd 1948)

Sokktrot

2017 Õli, tekstiil. Signatuuriga. 97x120
Alghind: € €1000, lõpphind: € 1 000
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Punga lõpetas Eesti Kunstiakadeemia 1978. aastal. Seejärel
töötas ta õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolis
ning Tartu Ülikooli maaliosakonnas. 2006. aastal pälvis ta Ado
Vabbe kunstipreemia. Punga on kunsti kohta öelnud: "Nii
nagu potissepp teab täpselt, kuidas ahi tõmbama hakkab, teab
ka kunstnik, "Kas ahi hakkab tõmbama". Ammu on kadunud
ajad, kus need teadmised anti isalt pojale, nüüd siis "küla" peale.
See on nõidumise kunst, ilma milleta maailm ei seisa koos." Jaan
Punga loomingut on iseloomustatud nii maalilise kontseptualismi
kui ka hüperrealistlik-kubistlikuna. Ka käesoleval maalil
on fotoliku realismiga edasi antud tantsisklev metsloom, kus
töö pealkirja sõnamäng viitab kuulsale tantsule fokstrotile, mis
tõlkes on rebase sörk.Jaan Punga (sünd 1948)
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sokktrot, Jaan Punga E-kunstisalongis

Jaan Punga (sünd 1948) Sokktrot 2017 Õli, tekstiil Signatuuriga Punga lõpetas Eesti Kunstiakadeemia 1978. aastal. Seejäreltöötas ta õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolisning Tartu Ülikooli maaliosakonnas. 2006. aastal pälvis ta AdoVabbe kunstipreemia. Punga on kunsti kohta öelnud: "Niinagu potissepp teab täpselt, kuidas ahi tõmbama hakkab, teabka kunstnik, "Kas ahi hakkab tõmbama". Ammu on kadunudajad, kus need teadmised anti isalt pojale, nüüd siis "küla" peale.See on nõidumise kunst, ilma milleta maailm ei seisa koos." JaanPunga loomingut on iseloomustatud nii maalilise kontseptualismikui ka hüperrealistlik-kubistlikuna. Ka käesoleval maalilon fotoliku realismiga edasi antud tantsisklev metsloom, kustöö pealkirja sõnamäng viitab kuulsale tantsule fokstrotile, mistõlkes on rebase sörk.

Sokktrot, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük