SÜDALINN, Jaan Punga E-kunstisalongis Jaan Punga maalib tuttavat Tartu südalinna, kuid motiiv mõjub üllatuslikult. Kunstnik näitab tuntud Raekoja platsi nurka hoopis uues valguses. Tundub, et valguse käsitluses ongi võõristusefekti võti. Maalilt vaataks vastu nagu killuke lõunamaisest linnast, mis on üleujutatud soojast päikesevalgusest. Rõõmsameelse aktsendi kompo-sitsioonile lisab ka üksik laia kaabuga meesfiguur. Meistrite tsunft SÜDALINN, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
SÜDALINN, Jaan Punga E-kunstisalongis
Jaan Punga (sünd 1948)

SÜDALINN

2004 Õli, lõuend. 107x67. Signatuuriga.
Alghind: € 11000/€703, lõpphind: € 18 500/ 1 183
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Jaan Punga maalib tuttavat Tartu südalinna, kuid motiiv mõjub üllatuslikult. Kunstnik näitab tuntud Raekoja platsi nurka hoopis uues valguses. Tundub, et valguse käsitluses ongi võõristusefekti võti. Maalilt vaataks vastu nagu killuke lõunamaisest linnast, mis on üleujutatud soojast päikesevalgusest. Rõõmsameelse aktsendi kompo-sitsioonile lisab ka üksik laia kaabuga meesfiguur.Jaan Punga (sünd 1948)
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

SÜDALINN, Jaan Punga E-kunstisalongis

Jaan Punga (sünd 1948) SÜDALINN 2004 Õli, lõuend 107x67 Jaan Punga maalib tuttavat Tartu südalinna, kuid motiiv mõjub üllatuslikult. Kunstnik näitab tuntud Raekoja platsi nurka hoopis uues valguses. Tundub, et valguse käsitluses ongi võõristusefekti võti. Maalilt vaataks vastu nagu killuke lõunamaisest linnast, mis on üleujutatud soojast päikesevalgusest. Rõõmsameelse aktsendi kompo-sitsioonile lisab ka üksik laia kaabuga meesfiguur.

SÜDALINN, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük