Tartu vaade Keskpäev, Jaan Antud oksjoni valikus on Tartu vaateid erinevates aegadest, kuid väga värske töö on kunstnik J. Punga 2003. aastal maalitud vaade. Tegu on kunstnikuga, kes ei ole kunstis sugugi uustulnuk. J. Punga tööd on ikka äratanud tähelepanu Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Kunstniku esimesed tööd olid suguluses hüperrealistliku lainega meie kunstis ning tugev side kujutatavaga on jäänud iseloomulikuks ka tema hilisemale loomingule. Samas on piltide maaliline käsitlus muutunud mitmekesisemaks/kihilisemaks/ ning tema töis võib nautida head koloriidivaistu ja tehnilist mitmekülgsust. “Tartu vaade" tutvustab kunstnikku linnavaadete maalijana. Meistrite tsunft Tartu vaade. Keskpäev, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tartu vaade. Keskpäev, Jaan Punga E-kunstisalongis

Tartu vaade. Keskpäev

2003 Õli, lõuend. 89x109. Signatuuriga.
Alghind: 9000/ € 575, lõpphind: € 14 000/ 895
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Antud oksjoni valikus on Tartu vaateid erinevates aegadest, kuid väga värske töö on kunstnik J. Punga 2003.aastal maalitud vaade. Tegu on kunstnikuga, kes ei ole kunstis sugugi uustulnuk. J. Punga tööd on ikka äratanud tähelepanu Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Kunstniku esimesed tööd olid suguluses hüperrealistliku lainega meie kunstis ning tugev side kujutatavaga on jäänud iseloomulikuks ka tema hilisemale loomingule. Samas on piltide maaliline käsitlus muutunud mitmekesisemaks/kihilisemaks/ ning tema töis võib nautida head koloriidivaistu ja tehnilist mitmekülgsust. “Tartu vaade" tutvustab kunstnikku linnavaadete maalijana.Jaan Punga
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade Keskpäev, Jaan

Jaan Punga Tartu vaade Keskpäev 2003 Õli, lõuend Antud oksjoni valikus on Tartu vaateid erinevates aegadest, kuid väga värske töö on kunstnik J. Punga 2003.aastal maalitud vaade. Tegu on kunstnikuga, kes ei ole kunstis sugugi uustulnuk. J. Punga tööd on ikka äratanud tähelepanu Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Kunstniku esimesed tööd olid suguluses hüperrealistliku lainega meie kunstis ning tugev side kujutatavaga on jäänud iseloomulikuks ka tema hilisemale loomingule. Samas on piltide maaliline käsitlus muutunud mitmekesisemaks/kihilisemaks/ ning tema töis võib nautida head koloriidivaistu ja tehnilist mitmekülgsust. “Tartu vaade" tutvustab kunstnikku linnavaadete maalijana.

Tartu vaade. Keskpäev, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük