I`m Husky, Jaan Punga Jaan Punga on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1978. a. Seejärel on ta töötanud õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolis ja viimased aastad Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Vaadates tagasi kunstniku möödunud aastate loomingule, saab kindlalt öelda, et Jaan Punga on jõudnud oma oma kunstilise küpsuse tippu. Peamiselt linnavaadete ja elutute objektide maalijana tuntud Punga loomingus kohtab harvemini figuurmaale ja portreid. Ka ühiskonnakriitika jääb autorile kaugeks - Punga tegeleb oma lõuenditel kestvamate asjadega kui seda on tänase päeva sotsiaalsed probleemid. Ta jäädvustab keskkonda. "I´m Husky“ on meeleolukas vaade põhjamaisesse öhe, kus vaatavad vastu sinised truud koerasilmad, mis justkui tervitavad oma peremeest. Kunstnik ise on öelnud, et tegemist on autoportreega ning seostab kujutatud looma eelkõige just iseendaga. Maal on valminud Pungale omases kihilises tehnikas. Kunstnik kasutab spaatlit, tilgutab värve, kraabib neid maha ja katab uuesti. Sel moel loovad värvid ja töödeldud pind kokku täiesti omanäolise maalilise terviku. 2001 I`m Husky, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
I`m Husky, Jaan Punga E-kunstisalongis
Jaan Punga (sünd 1948)

I`m Husky

2008 Õli,lõuend 89 x 48
Alghind: € 14000/€895
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Jaan Punga on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1978.a. Seejärel on ta töötanud õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolis ja viimased aastad Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Vaadates tagasi kunstniku möödunud aastate loomingule, saab kindlalt öelda, et Jaan Punga on jõudnud oma oma kunstilise küpsuse tippu. Peamiselt linnavaadete ja elutute objektide maalijana tuntud Punga loomingus kohtab harvemini figuurmaale ja portreid. Ka ühiskonnakriitika jääb autorile kaugeks - Punga tegeleb oma lõuenditel kestvamate asjadega kui seda on tänase päeva sotsiaalsed probleemid. Ta jäädvustab keskkonda. "I´m Husky“ on meeleolukas vaade põhjamaisesse öhe, kus vaatavad vastu sinised truud koerasilmad, mis justkui tervitavad oma peremeest. Kunstnik ise on öelnud, et tegemist on autoportreega ning seostab kujutatud looma eelkõige just iseendaga. Maal on valminud Pungale omases kihilises tehnikas. Kunstnik kasutab spaatlit, tilgutab värve, kraabib neid maha ja katab uuesti. Sel moel loovad värvid ja töödeldud pind kokku täiesti omanäolise maalilise terviku.Jaan Punga (sünd 1948)
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

I`m Husky, Jaan Punga

Jaan Punga (sünd 1948) I`m Husky 2008 Õli,lõuend 89 x 48 Alghind: € 14000/€895 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Jaan Punga on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1978.a. Seejärel on ta töötanud õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Kunstikoolis ja viimased aastad Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Vaadates tagasi kunstniku möödunud aastate loomingule, saab kindlalt öelda, et Jaan Punga on jõudnud oma oma kunstilise küpsuse tippu. Peamiselt linnavaadete ja elutute objektide maalijana tuntud Punga loomingus kohtab harvemini figuurmaale ja portreid. Ka ühiskonnakriitika jääb autorile kaugeks - Punga tegeleb oma lõuenditel kestvamate asjadega kui seda on tänase päeva sotsiaalsed probleemid. Ta jäädvustab keskkonda. "I´m Husky“ on meeleolukas vaade põhjamaisesse öhe, kus vaatavad vastu sinised truud koerasilmad, mis justkui tervitavad oma peremeest. Kunstnik ise on öelnud, et tegemist on autoportreega ning seostab kujutatud looma eelkõige just iseendaga. Maal on valminud Pungale omases kihilises tehnikas. Kunstnik kasutab spaatlit, tilgutab värve, kraabib neid maha ja katab uuesti. Sel moel loovad värvid ja töödeldud pind kokku täiesti omanäolise maalilise terviku.

I`m Husky, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük