Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi. Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud. Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks. “ Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte. 2000 Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Tsinniad

u 1970-1980ndad Õli, vineer. Signeerimata. Säilinud originaalraam. 40,5x53,6
Alghind: € 2500, lõpphind: € 5 100
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi.

Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud.

Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks.“

Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis

Ann Audova (1904 - 2001) Tsinniad u 1970-1980ndad Õli, vineer Signeerimata Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi. Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud. Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks.“ Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte.

Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük