Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi. Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud. Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks. “ Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte. Meistriklass Ammende villas Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis

Tsinniad

u 1970-1980ndad Õli, vineer. Signeerimata. Säilinud originaalraam. 40,5x53,6
Alghind: 2 500, lõpphind: € 5 100
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi.

Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud.

Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks.“

Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis

Ann Audova Tsinniad u 1970-1980ndad Õli, vineer Signeerimata Ann Audova sai kunstihariduse "Pallases“, kui asus sinna õppima 1924. Aastal. Audova peamisteks õpetajateks olid eesti kunstis legendaarsed nimed - Ado Vabbe, Nikolai Triik ning Aleksander Vardi. Enn Lillemets peab Ann Audovat lillepiibli tundjaks, kes avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse, kusjuures olemuslik on õhk, hingus ja õhustik. Audova jäi lilletruuks kõige hullemal ja pilkemasel ajal, sotsialismi juurutamise kõige pingelisemas püüniseski ei anna ta lubadusi maalida muud. Audova seostub kunstisõpradele ka temale omase väga paksu värvikihi ja pastoosse pinstlikirjaga. Sagedasti maalis Audova oma vanemaid töid uuesti üle. Iseloomulikuks on Eerik Haameri ütlus: "Audova! Sellel ei olnud värvikiht lõuendil kunagi küllalt paks.“ Audova ise olevat tavatsenud öelda, et ta maalib kõige odavamate värvidega kõige kallemaid pilte.

Tsinniad, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük