Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse. “ 2000 Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Kullerkupud

1970-1980ndad Õli, lõuend papil. Signatuur taga. 49,3x69,5
Alghind: € €3500, lõpphind: € 5 000
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis

Ann Audova (1904 - 2001) Kullerkupud 1970-1980ndad Õli, lõuend papil Signatuur taga Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse.“

Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük