Kaks kassi, Ann Audova Ann Audova meistrimärgiks on tema maalide hõõguv koloriit ning pastoosne faktuur. Armastuse söe, kui joonistusmaterjali vastu sai kunstnik kaasa “Pallasest". Seal hinnati söejoonistust, kui kiiret töötamise vahendit, mis andis joonistustes erakordselt maalilise tulemuse. Söega joonistades anti vorm edasi hele-tumedusega, suurte pindadega ning ei vaevatud tööd detailidesse takerdumisega. Audova söejoonistused on erakordselt maalilised, ta oskab ära kasutada materjali mustade toonide varjundirikkuse ja sametise pehmuse. Antud töös kujutab kunstnik musta-valge kirjut kassi, kelle tagant paistab vaid hallika nõrga tooniga antud teine loom. Kunstnik joonistab erakordselt pehmelt, joonte rütm töös tekitab ümara liikumise, mis on iseloomulik ka tema lillemaalidele, kus seda võib näha audovalike kumerate lillevaaside maalimises. Meistriklass Ammende villas Kaks kassi, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kaks kassi, Ann Audova E-kunstisalongis

Kaks kassi

1942 Süsi, paber. Ava: 30,5 x 42,5.
Alghind: 10 000/ € 639, lõpphind: € 14 000/ 895
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Ann Audova meistrimärgiks on tema maalide hõõguv koloriit ning pastoosne faktuur. Armastuse söe, kui joonistusmaterjali vastu sai kunstnik kaasa “Pallasest". Seal hinnati söejoonistust, kui kiiret töötamise vahendit, mis andis joonistustes erakordselt maalilise tulemuse. Söega joonistades anti vorm edasi hele-tumedusega, suurte pindadega ning ei vaevatud tööd detailidesse takerdumisega. Audova söejoonistused on erakordselt maalilised, ta oskab ära kasutada materjali mustade toonide varjundirikkuse ja sametise pehmuse. Antud töös kujutab kunstnik musta-valge kirjut kassi, kelle tagant paistab vaid hallika nõrga tooniga antud teine loom. Kunstnik joonistab erakordselt pehmelt, joonte rütm töös tekitab ümara liikumise, mis on iseloomulik ka tema lillemaalidele, kus seda võib näha audovalike kumerate lillevaaside maalimises.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaks kassi, Ann Audova

Ann Audova Kaks kassi 1942 Süsi, paber Ava: 30,5 x 42,5 Ann Audova meistrimärgiks on tema maalide hõõguv koloriit ning pastoosne faktuur. Armastuse söe, kui joonistusmaterjali vastu sai kunstnik kaasa “Pallasest". Seal hinnati söejoonistust, kui kiiret töötamise vahendit, mis andis joonistustes erakordselt maalilise tulemuse. Söega joonistades anti vorm edasi hele-tumedusega, suurte pindadega ning ei vaevatud tööd detailidesse takerdumisega. Audova söejoonistused on erakordselt maalilised, ta oskab ära kasutada materjali mustade toonide varjundirikkuse ja sametise pehmuse. Antud töös kujutab kunstnik musta-valge kirjut kassi, kelle tagant paistab vaid hallika nõrga tooniga antud teine loom. Kunstnik joonistab erakordselt pehmelt, joonte rütm töös tekitab ümara liikumise, mis on iseloomulik ka tema lillemaalidele, kus seda võib näha audovalike kumerate lillevaaside maalimises.

Kaks kassi, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük