Nelgid, Ann Audova E-kunstisalongis Ann Audova õppis Pallases aastatel 1919–1936. Tema peamised õpetajad olid Ado Vabbe, Nikolai Triik ja Aleksander Vardi. Kunstnik Erich Pehap on meenutanud õppetööd Triigi ateljees: „Loomulikult oli Triigi ateljees neid, kelle eesmärgiks oli võimalus öelda – õpin Triigi juures. Nende kõrval oli aga ka teine grupp õpilasi, kelle eesmärgiks oli omaenese väljendusviisi arendamine. Viimaste esirinnas oli Audova, kes oma töödes rakendas väga originaalseid võtteid, kuid märgates, et kaasõpilased võtsid omaks tema töötamisviisi, leiutas kohe midagi uut. Nii võlgnevad rida meie hilisemaid tippkunstnike palju Audova andekusele. “ Kultuuriloolane Enn Lillemets on kirjutanud kunstniku 1940. aastate lillemaalide eripärast: „Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse. Kusjuures olemuslik on lõhn, hingus ja õhustik. /. . . / Harali mitmevärvilised nelgipuhmad köidavad kunstnikku heletumeduse ja valgusvarju probleemidega. “ 2000 Nelgid, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Nelgid, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Nelgid

1943. Õli, lõuend. 45,5x48,3. Signatuuriga. Säilinud originaalraam.
Alghind: € €7600, lõpphind: € 8 000
45. E-Kunstisalongi XLV oksjon
28.03.2020 Tartu galeriis kell 13

Ann Audova õppis Pallases aastatel 1919–1936. Tema peamised õpetajad olid Ado Vabbe, Nikolai Triik ja Aleksander Vardi. Kunstnik Erich Pehap on meenutanud õppetööd Triigi ateljees: „Loomulikult oli Triigi ateljees neid, kelle eesmärgiks oli võimalus öelda – õpin Triigi juures. Nende kõrval oli aga ka teine grupp õpilasi, kelle eesmärgiks oli omaenese väljendusviisi arendamine. Viimaste esirinnas oli Audova, kes oma töödes rakendas väga originaalseid võtteid, kuid märgates, et kaasõpilased võtsid omaks tema töötamisviisi, leiutas kohe midagi uut. Nii võlgnevad rida meie hilisemaid tippkunstnike palju Audova andekusele.“ Kultuuriloolane Enn Lillemets on kirjutanud kunstniku 1940. aastate lillemaalide eripärast: „Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse. Kusjuures olemuslik on lõhn, hingus ja õhustik. /.../ Harali mitmevärvilised nelgipuhmad köidavad kunstnikku heletumeduse ja valgusvarju probleemidega.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Nelgid, Ann Audova E-kunstisalongis

Ann Audova (1904 - 2001) Nelgid 1943 Õli, lõuend Ann Audova õppis Pallases aastatel 1919–1936. Tema peamised õpetajad olid Ado Vabbe, Nikolai Triik ja Aleksander Vardi. Kunstnik Erich Pehap on meenutanud õppetööd Triigi ateljees: „Loomulikult oli Triigi ateljees neid, kelle eesmärgiks oli võimalus öelda – õpin Triigi juures. Nende kõrval oli aga ka teine grupp õpilasi, kelle eesmärgiks oli omaenese väljendusviisi arendamine. Viimaste esirinnas oli Audova, kes oma töödes rakendas väga originaalseid võtteid, kuid märgates, et kaasõpilased võtsid omaks tema töötamisviisi, leiutas kohe midagi uut. Nii võlgnevad rida meie hilisemaid tippkunstnike palju Audova andekusele.“ Kultuuriloolane Enn Lillemets on kirjutanud kunstniku 1940. aastate lillemaalide eripärast: „Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse. Kusjuures olemuslik on lõhn, hingus ja õhustik. /.../ Harali mitmevärvilised nelgipuhmad köidavad kunstnikku heletumeduse ja valgusvarju probleemidega.“

Nelgid, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük