Lilled tumedal foonil, Ann Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena. 2000 Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Lilled tumedal foonil

u. 1940-ndad Õli, vineer. Signatuur töö taga 47 x 60,5
Alghind: € 25000/€1598, lõpphind: € 27 000/ 1 725
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled tumedal foonil, Ann

Ann Audova (1904 - 2001) Lilled tumedal foonil u 1940-ndad Õli, vineer Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena.

Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük