Kullerkupud sirelitega, Ann Audova Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned. “ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel. 2000 Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Kullerkupud sirelitega

U 1961 Õli, papp. Signatuur taga. 68 x 50
Alghind: € 5900€, lõpphind: € 7 250
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned.“ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kullerkupud sirelitega, Ann Audova

Ann Audova (1904 - 2001) Kullerkupud sirelitega U 1961 Õli, papp Signatuur taga Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned.“ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel.

Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük