Kullerkupud sirelitega, Ann Audova Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned. “ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel. Meistriklass Ammende villas Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis
Ann Audova (1904 - 2001)

Kullerkupud sirelitega

U 1961 Õli, papp. Signatuur taga. 68 x 50
Alghind: 5900€, lõpphind: € 7 250
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned.“ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kullerkupud sirelitega, Ann Audova

Ann Audova (1904 - 2001) Kullerkupud sirelitega U 1961 Õli, papp Signatuur taga Kunstitundja Enn Lillemets on kirjutanud: " Parimas mõttes endast välja ja hulluks on ajanud Audovat päevalilled, moonid ja sirelid. Need on teda köitnud aastakümneid ja ületanud tema käes mitu elusuurust ning nende juures on ta eriliselt mässanud nii värvi kui ka vormiga. /…/ Audova armastab oma teoseisse käänulisi jooni sisse keerata. Mõnikord on need lihtsalt dekoratiivsed krässud ja säbru, mis elustavad tema aktikrokiide või lilleseadete pildiruumi. Teinekord saavad neist aga lõpetamata ruumi suunavad jõujooned.“ Käesolev teos pärineb Ann Audova naabrilt, kes sai teose kunstnikult kingituseks abi eest raskematel aegadel.

Kullerkupud sirelitega, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük