Saanisõit, Andrei Jegorov E-kunstisalongis Andrei Jegorovi nimi ei vaja kunstiringkondades tutvustamist, temast kõneldakse kui pühendunud talviste stseenide maalijast ning mehest, kelle soov saada kunstnikuks oli märkimisväärne. Takistuseks ei saanud ka lapsena kaotatud kuulmine, rahaline kitsikus ning ümbritsevad keerulised poliitilised olukorrad. Omandades kunstihariduse Venemaal, Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja Peterburi Kunsti Akadeemia kõrgemas kunstikoolis, lähtus Jegorov oma loomingus vene realistlikust maalikoolist. Naastes 1920. aastate algul tagasi Eestisse, tõstis see kogemus teda tugevalt esile kohalikel kunstinäitustel, mistõttu saavutas ta juba varakult tähelepanu ning tunnustust. Antud maalil “Saanisõit" on Jegorov jäädvustanud talle omaseks saanud talvist külateed, kus päev hakkab jõudma õhtusse. Kunstnik pööras erilist tähelepanu just varjudele, mis päikese loojudes lumele langevad. Kujutatud motiivi ikka ja uuesti maalides õppis Jegorov järjest enam tundma põhjamaist talvist loodust, millele lisavad romantilisust kaugenevad reed ning madalad külamajad. Meistrimärk Saanisõit, Andrei Jegorov E-kunstisalongis Jegorov Andrei
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Saanisõit, Andrei Jegorov E-kunstisalongis
Andrei Jegorov (1878-1954)

Saanisõit

Gua¹¹,papp 23,6x39,5. Signatuuriga.
Alghind: 1350€(21122.91EEK), lõpphind: € 1 350 ( 21 122,91 EEK )
26. E-Kunstisalongi XXVI oksjon
30.04.2011 Tartu galerii

Andrei Jegorovi nimi ei vaja kunstiringkondades tutvustamist, temast kõneldakse kui pühendunud talviste stseenide maalijast ning mehest, kelle soov saada kunstnikuks oli märkimisväärne. Takistuseks ei saanud ka lapsena kaotatud kuulmine, rahaline kitsikus ning ümbritsevad keerulised poliitilised olukorrad.
Omandades kunstihariduse Venemaal, Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja Peterburi Kunsti Akadeemia kõrgemas kunstikoolis, lähtus Jegorov oma loomingus vene realistlikust maalikoolist. Naastes 1920. aastate algul tagasi Eestisse, tõstis see kogemus teda tugevalt esile kohalikel kunstinäitustel, mistõttu saavutas ta juba varakult tähelepanu ning tunnustust.
Antud maalil “Saanisõit" on Jegorov jäädvustanud talle omaseks saanud talvist külateed, kus päev hakkab jõudma õhtusse. Kunstnik pööras erilist tähelepanu just varjudele, mis päikese loojudes lumele langevad. Kujutatud motiivi ikka ja uuesti maalides õppis Jegorov järjest enam tundma põhjamaist talvist loodust, millele lisavad romantilisust kaugenevad reed ning madalad külamajad.Andrei Jegorov (1878-1954)
Maalikunstnik, sündinud 1878. aastal Harjumaal. Suri 1954. aastal Tallinnas. Õppis 1898-1901 Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja 1901-09 vabakuulajana Peterburi kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Tegutses vabakunstnikuna Peterburis, seejärel elas Eestis. Alates 1944- aastast Kunstnike Liidu liige. Lähtus loomingus vene realistlikust kunstist. Sai tuntuks linnavaadete ja maastikumaalidega (eelkõige päikesepaisteliste talvepiltidega).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saanisõit, Andrei Jegorov E-kunstisalongis

Andrei Jegorov (1878-1954) Saanisõit Gua¹¹,papp 23,6x39,5 Signatuuriga Andrei Jegorovi nimi ei vaja kunstiringkondades tutvustamist, temast kõneldakse kui pühendunud talviste stseenide maalijast ning mehest, kelle soov saada kunstnikuks oli märkimisväärne. Takistuseks ei saanud ka lapsena kaotatud kuulmine, rahaline kitsikus ning ümbritsevad keerulised poliitilised olukorrad.Omandades kunstihariduse Venemaal, Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja Peterburi Kunsti Akadeemia kõrgemas kunstikoolis, lähtus Jegorov oma loomingus vene realistlikust maalikoolist. Naastes 1920. aastate algul tagasi Eestisse, tõstis see kogemus teda tugevalt esile kohalikel kunstinäitustel, mistõttu saavutas ta juba varakult tähelepanu ning tunnustust.Antud maalil “Saanisõit" on Jegorov jäädvustanud talle omaseks saanud talvist külateed, kus päev hakkab jõudma õhtusse. Kunstnik pööras erilist tähelepanu just varjudele, mis päikese loojudes lumele langevad. Kujutatud motiivi ikka ja uuesti maalides õppis Jegorov järjest enam tundma põhjamaist talvist loodust, millele lisavad romantilisust kaugenevad reed ning madalad külamajad.

Saanisõit, Andrei Jegorov E-kunstisalongis

Jegorov Andrei
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük