Maastik jõega, Andrei Jegorov Kunstiajaloolane Boris Enst on kirjutanud Jegorovi maastikumaalidest: „Kunstnikule tavapärases sü¾ees on rakendatud temale omast paletti, tugevaid ja täpseid pintslilööke, mis loovad kindla vormi, äärmiselt tundlik on valguse ja varju eristamine. /. . . / Vesi ojas on käegakatsutavalt tõepärane. /. . . / Kõik on sügavalt ja peenelt läbi tunnetatud, andes tunnistust meisterlikkusest ja ülitundlikust loomingutemperamendist. “ 2003 Maastik jõega, Andrei Jegorov E-kunstisalongis Jegorov Andrei
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik jõega, Andrei Jegorov E-kunstisalongis
Andrei Jegorov (1878-1954)

Maastik jõega

1930–1940ndad. Tempera, kartong. Ava 33x48,5. Signatuuriga.
Alghind: € €5000, lõpphind: € 5 000
45. E-Kunstisalongi XLV oksjon
28.03.2020 Tartu galeriis kell 13

Kunstiajaloolane Boris Enst on kirjutanud Jegorovi maastikumaalidest: „Kunstnikule tavapärases sü¾ees on rakendatud temale omast paletti, tugevaid ja täpseid pintslilööke, mis loovad kindla vormi, äärmiselt tundlik on valguse ja varju eristamine. /.../ Vesi ojas on käegakatsutavalt tõepärane. /.../ Kõik on sügavalt ja peenelt läbi tunnetatud, andes tunnistust meisterlikkusest ja ülitundlikust loomingutemperamendist.“Andrei Jegorov (1878-1954)
Maalikunstnik, sündinud 1878. aastal Harjumaal. Suri 1954. aastal Tallinnas. Õppis 1898-1901 Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja 1901-09 vabakuulajana Peterburi kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Tegutses vabakunstnikuna Peterburis, seejärel elas Eestis. Alates 1944- aastast Kunstnike Liidu liige. Lähtus loomingus vene realistlikust kunstist. Sai tuntuks linnavaadete ja maastikumaalidega (eelkõige päikesepaisteliste talvepiltidega).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik jõega, Andrei Jegorov

Andrei Jegorov (1878-1954) Maastik jõega 1930–1940ndad Tempera, kartong Kunstiajaloolane Boris Enst on kirjutanud Jegorovi maastikumaalidest: „Kunstnikule tavapärases sü¾ees on rakendatud temale omast paletti, tugevaid ja täpseid pintslilööke, mis loovad kindla vormi, äärmiselt tundlik on valguse ja varju eristamine. /.../ Vesi ojas on käegakatsutavalt tõepärane. /.../ Kõik on sügavalt ja peenelt läbi tunnetatud, andes tunnistust meisterlikkusest ja ülitundlikust loomingutemperamendist.“

Maastik jõega, Andrei Jegorov E-kunstisalongis

Jegorov Andrei
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük