Linnavaade, Andrei Jegorov E-kunstisalongis Andrei Jegorov omandas Peterburi Kunstide Akadeemias parimad vene realistliku maalikooli traditsioonid. Tema õpetajateks olid I. Repin ja D. Kardovski. Eestisse tagasi pöördus kunstnik 1922. aastal. Kunstniku loomingus on maastiku- ja linnavaadetel oluline koht. Jegorov on jäädvustanud Tallinna, Kuressaare ja Narva vanalinna. Kunstniku suuremõõtmelised kompositsioonid on kaalutletuma ja viimistletuma teostusega. Antud visandlikus, kiirelt jäädvustatud vaates on säilinud enam vahetut impressiooni. Teos pärineb kunstniku perekonnast. 2003 Linnavaade, Andrei Jegorov E-kunstisalongis Jegorov Andrei
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Linnavaade, Andrei Jegorov E-kunstisalongis
Andrei Jegorov (1878-1954)

Linnavaade

Õli, papp. Signatuurita.
Kunstniku poja kinnitus taga Ava 24 x 31,1.
Alghind: € 18000/€1150, lõpphind: € 30 500/ 1 949
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Andrei Jegorov omandas Peterburi Kunstide Akadeemias parimad
vene realistliku maalikooli traditsioonid. Tema õpetajateks olid I. Repin ja D. Kardovski. Eestisse tagasi pöördus kunstnik 1922. aastal. Kunstniku loomingus on maastiku- ja linnavaadetel oluline koht. Jegorov on jäädvustanud Tallinna, Kuressaare ja Narva vanalinna. Kunstniku suuremõõtmelised kompositsioonid on kaalutletuma ja viimistletuma teostusega. Antud visandlikus, kiirelt jäädvustatud vaates on säilinud enam vahetut impressiooni.
Teos pärineb kunstniku perekonnast.Andrei Jegorov (1878-1954)
Maalikunstnik, sündinud 1878. aastal Harjumaal. Suri 1954. aastal Tallinnas. Õppis 1898-1901 Peterburis Kunstide Edendamise Seltsi koolis ja 1901-09 vabakuulajana Peterburi kunstiakadeemia kõrgemas kunstikoolis. Tegutses vabakunstnikuna Peterburis, seejärel elas Eestis. Alates 1944- aastast Kunstnike Liidu liige. Lähtus loomingus vene realistlikust kunstist. Sai tuntuks linnavaadete ja maastikumaalidega (eelkõige päikesepaisteliste talvepiltidega).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Linnavaade, Andrei Jegorov E-kunstisalongis

Andrei Jegorov (1878-1954) Linnavaade Õli, papp Signatuurita Andrei Jegorov omandas Peterburi Kunstide Akadeemias parimadvene realistliku maalikooli traditsioonid. Tema õpetajateks olid I. Repin ja D. Kardovski. Eestisse tagasi pöördus kunstnik 1922. aastal. Kunstniku loomingus on maastiku- ja linnavaadetel oluline koht. Jegorov on jäädvustanud Tallinna, Kuressaare ja Narva vanalinna. Kunstniku suuremõõtmelised kompositsioonid on kaalutletuma ja viimistletuma teostusega. Antud visandlikus, kiirelt jäädvustatud vaates on säilinud enam vahetut impressiooni.Teos pärineb kunstniku perekonnast.

Linnavaade, Andrei Jegorov E-kunstisalongis

Jegorov Andrei
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük