Saadjärve maastik, Kalju Nagel 1937. aastal Pallases õpinguid alustanud Nageli peamiseks juhendajaks oli Aleksander Vardi. Kunstiõpingud lõpetas Nagel pärast mobilisatsiooni 1947. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kooli lõpetamise järel osales Nagel aktiivselt iga-aastastel näitustel Tartus ja Tallinnas. Oma õpetajale Aleksander Vardile sarnaselt võttis Nagel üle looduslähedase impressionistliku laadi, millega ta lahendas Lõuna-Eesti ja Tartu linna vaateid. "Saadjärve maastiku" juures on Nagel üldistava vormikäsitlusega loonud vahetu mulje lõputust maastikuvaatest metsatukkade ja veesilmadega. 2000 Saadjärve maastik, Kalju Nagel E-kunstisalongis Nagel Kalju
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Saadjärve maastik, Kalju Nagel E-kunstisalongis
Kalju Nagel (1918–2005)

Saadjärve maastik

1954 Õli, lõuend papil. Signatuuriga. 48,8 x 68.
Alghind: € €1450
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

1937. aastal Pallases õpinguid alustanud Nageli peamiseks juhendajaks oli Aleksander Vardi. Kunstiõpingud lõpetas Nagel pärast mobilisatsiooni 1947. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kooli lõpetamise järel osales Nagel aktiivselt iga-aastastel näitustel Tartus ja Tallinnas. Oma õpetajale Aleksander Vardile sarnaselt võttis Nagel üle looduslähedase impressionistliku laadi, millega ta lahendas Lõuna-Eesti ja Tartu linna vaateid. "Saadjärve maastiku" juures on Nagel üldistava vormikäsitlusega loonud vahetu mulje lõputust maastikuvaatest metsatukkade ja veesilmadega.Kalju Nagel (1918–2005)
Maalikunstnik Kalju Nagel sündis 1918. aastal Tartumaal, suri 2005. aastal.Õppis 1936–1939 Pallases Aleksander Vardi ateljees, kust kutsuti 1939. aastal sõjaväeteenistusse. Osales ka II maailmasõjas. Jätkas 1945–1947 kunstiõpinguid Vardi juhendamisel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Eesti Kunstnike Liidu liige alates 1956. aastast. Osales näitustel alates 1947. aastast.Viljelenud maastikumaali, vähem natüürmorti, portreed ja figuurikompositsiooni.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saadjärve maastik, Kalju Nagel

Kalju Nagel (1918–2005) Saadjärve maastik 1954 Õli, lõuend papil Signatuuriga 1937. aastal Pallases õpinguid alustanud Nageli peamiseks juhendajaks oli Aleksander Vardi. Kunstiõpingud lõpetas Nagel pärast mobilisatsiooni 1947. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kooli lõpetamise järel osales Nagel aktiivselt iga-aastastel näitustel Tartus ja Tallinnas. Oma õpetajale Aleksander Vardile sarnaselt võttis Nagel üle looduslähedase impressionistliku laadi, millega ta lahendas Lõuna-Eesti ja Tartu linna vaateid. "Saadjärve maastiku" juures on Nagel üldistava vormikäsitlusega loonud vahetu mulje lõputust maastikuvaatest metsatukkade ja veesilmadega.

Saadjärve maastik, Kalju Nagel E-kunstisalongis

Nagel Kalju
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük