Lilled ja kannud, Enn Enn Volmere on kunstihariduse omandanud ise õppides ning teistelt kunstnikelt juhendust saades. Volmeret on juhendanud Märt Laarman, ka August Roosileht. Tuge on ta saanud ka mitmetelt teistelt kunstnikelt, kes tulid Otepää ja Pühajärve ümbrust maalima. "Hiljem sain tuttavaks ja käisime koos looduses Johannes Võerahansuga, Jaan Vahtraga, Aleksander Vardiga, Kristjan Tederiga, Elmar Kitsega, Kalju Nageliga. Mitmed kunstnikud on minu kodus peatunud, olen nende töötamist huviga jälginud ja neilt õpetusi saanud, näiteks Lepo Mikkolt, Alo Hoidrelt, Richard Uutmaalt, Valdur Ohakalt ja teistelt,“ on Volmere ise kirjutanud. Enn Volmerele on omane musta värvi kaasamine kompositsiooni, mis siiski ei muuda viimast kuidagi kurvaks või tumedaks. "Volmere edutab musta värvi julgesti spektrivärvide kaaslaseks, mille taustana see tõstab viimaste jõudu peaaegu vitraa¾ipärase värvisärani,“ on osutanud ka Voldemar Erm. Meistrilt meistrile Lilled ja kannud, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Lilled ja kannud, Enn Volmere E-kunstisalongis

Lilled ja kannud

1973 Õli, lõuend. Signeeritud. 66,5x55
Alghind: € 450
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Enn Volmere on kunstihariduse omandanud ise õppides ning teistelt kunstnikelt juhendust saades. Volmeret on juhendanud Märt Laarman, ka August Roosileht. Tuge on ta saanud ka mitmetelt teistelt kunstnikelt, kes tulid Otepää ja Pühajärve ümbrust maalima.

"Hiljem sain tuttavaks ja käisime koos looduses Johannes Võerahansuga, Jaan Vahtraga, Aleksander Vardiga, Kristjan Tederiga, Elmar Kitsega, Kalju Nageliga. Mitmed kunstnikud on minu kodus peatunud, olen nende töötamist huviga jälginud ja neilt õpetusi saanud, näiteks Lepo Mikkolt, Alo Hoidrelt, Richard Uutmaalt, Valdur Ohakalt ja teistelt,“ on Volmere ise kirjutanud.
Enn Volmerele on omane musta värvi kaasamine kompositsiooni, mis siiski ei muuda viimast kuidagi kurvaks või tumedaks. "Volmere edutab musta värvi julgesti spektrivärvide kaaslaseks, mille taustana see tõstab viimaste jõudu peaaegu vitraa¾ipärase värvisärani,“ on osutanud ka Voldemar Erm.Enn Volmere
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled ja kannud, Enn

Enn Volmere Lilled ja kannud 1973 Õli, lõuend Signeeritud Enn Volmere on kunstihariduse omandanud ise õppides ning teistelt kunstnikelt juhendust saades. Volmeret on juhendanud Märt Laarman, ka August Roosileht. Tuge on ta saanud ka mitmetelt teistelt kunstnikelt, kes tulid Otepää ja Pühajärve ümbrust maalima. "Hiljem sain tuttavaks ja käisime koos looduses Johannes Võerahansuga, Jaan Vahtraga, Aleksander Vardiga, Kristjan Tederiga, Elmar Kitsega, Kalju Nageliga. Mitmed kunstnikud on minu kodus peatunud, olen nende töötamist huviga jälginud ja neilt õpetusi saanud, näiteks Lepo Mikkolt, Alo Hoidrelt, Richard Uutmaalt, Valdur Ohakalt ja teistelt,“ on Volmere ise kirjutanud.Enn Volmerele on omane musta värvi kaasamine kompositsiooni, mis siiski ei muuda viimast kuidagi kurvaks või tumedaks. "Volmere edutab musta värvi julgesti spektrivärvide kaaslaseks, mille taustana see tõstab viimaste jõudu peaaegu vitraa¾ipärase värvisärani,“ on osutanud ka Voldemar Erm.

Lilled ja kannud, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük