55 Järvere park, Enn „Suure tõuke tema kunstnikutegevusele andis ka tutvumine elukutseliste kunstnike Leppiku, Võerahansu, Tedre, Kitse ja Uigaga. Viimased peatusid tihti tema kodus ning andsid Ennule väärtuslikke näpunäiteid. Sellest kõigest oli palju kasu. Ikka kindlamaks ja kindlamaks kujunes Ennu käsi. Ja kui saabus aasta 1940, oli ka isetegevuslik kunstnik Enn Volmere üks neist, kes esines tol aastal korraldatud kunstinäitusel kõrvuti professionaalidega,“ kirjutab M. Sinirand. Ta lisab: „Enn Volmere oskab näha. Tema maalid äratavad tundeid, sunnivad mõtlema ja armastama meie kauni kodumaa looduseilu ja rikkust“. 2000 55. Järvere park, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
55. Järvere park, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

55. Järvere park

1974. Tempera, lõuend. 62x78. Signatuuriga.
Alghind: € 2200
52. E-Kunstisalongi LII oksjon
11.11.2023 Tartu galeriis kell 13

„Suure tõuke tema kunstnikutegevusele andis ka tutvumine elukutseliste kunstnike Leppiku, Võerahansu, Tedre, Kitse ja Uigaga. Viimased peatusid tihti tema kodus ning andsid Ennule väärtuslikke näpunäiteid. Sellest kõigest oli palju kasu. Ikka kindlamaks ja kindlamaks kujunes Ennu käsi. Ja kui saabus aasta 1940, oli ka isetegevuslik kunstnik Enn Volmere üks neist, kes esines tol aastal korraldatud kunstinäitusel kõrvuti professionaalidega,“ kirjutab M. Sinirand. Ta lisab: „Enn Volmere oskab näha. Tema maalid äratavad tundeid, sunnivad mõtlema ja armastama meie kauni kodumaa looduseilu ja rikkust“.Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

55 Järvere park, Enn

Enn Volmere (1908-1978) 55 Järvere park 1974 „Suure tõuke tema kunstnikutegevusele andis ka tutvumine elukutseliste kunstnike Leppiku, Võerahansu, Tedre, Kitse ja Uigaga. Viimased peatusid tihti tema kodus ning andsid Ennule väärtuslikke näpunäiteid. Sellest kõigest oli palju kasu. Ikka kindlamaks ja kindlamaks kujunes Ennu käsi. Ja kui saabus aasta 1940, oli ka isetegevuslik kunstnik Enn Volmere üks neist, kes esines tol aastal korraldatud kunstinäitusel kõrvuti professionaalidega,“ kirjutab M. Sinirand. Ta lisab: „Enn Volmere oskab näha. Tema maalid äratavad tundeid, sunnivad mõtlema ja armastama meie kauni kodumaa looduseilu ja rikkust“.

55. Järvere park, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük