71 Sügisel, Enn Volmere Kunstiajaloolane Voldemar Erm on kirjeldanud Volmere isikupäraseid maastikke järgmiselt: „Enn Volmere meelismotiivideks on oma kodukoha, Otepää, lähema ümbruskonna ja Võrumaa vaheldusrikkad kuppelmaastikud lainetavate põldude, metsatukkade ja sinetavate järvesilmadega. Nende poeetilisse karakterisse ja meeleollu erinevatel aastaaegadel ja päevatundidel sisse elades on ta suveräänse tahte ja kujundusvõimega loonud väga isikupäraseid taieseid, täis dramaatilist pinget ja muundumist. Need pole loodusmotiivi koopiad, vaid tormakate pastoossete pintslitõmmetega teostatud nägemuspildid teatud maakoha ainestikul“. Käesolev teos on osalenud Enn Volmere maalide näitusel Tartu Kunstnike majas 1978. aastal. 2000 71. Sügisel, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
71. Sügisel, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

71. Sügisel

1977. Õli, tempera, masoniit. 56,7x76,4. Signatuuriga. Säilinud originaalraam.
Alghind: € 1700, lõpphind: € 1700
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Kunstiajaloolane Voldemar Erm on kirjeldanud Volmere isikupäraseid maastikke järgmiselt: „Enn Volmere meelismotiivideks on oma kodukoha, Otepää, lähema ümbruskonna ja Võrumaa vaheldusrikkad kuppelmaastikud lainetavate põldude, metsatukkade ja sinetavate järvesilmadega. Nende poeetilisse karakterisse ja meeleollu erinevatel aastaaegadel ja päevatundidel sisse elades on ta suveräänse tahte ja kujundusvõimega loonud väga isikupäraseid taieseid, täis dramaatilist pinget ja muundumist. Need pole loodusmotiivi koopiad, vaid tormakate pastoossete pintslitõmmetega teostatud nägemuspildid teatud maakoha ainestikul“. Käesolev teos on osalenud Enn Volmere maalide näitusel Tartu Kunstnike majas 1978. aastal.Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

71 Sügisel, Enn Volmere

Enn Volmere (1908-1978) 71 Sügisel 1977 Kunstiajaloolane Voldemar Erm on kirjeldanud Volmere isikupäraseid maastikke järgmiselt: „Enn Volmere meelismotiivideks on oma kodukoha, Otepää, lähema ümbruskonna ja Võrumaa vaheldusrikkad kuppelmaastikud lainetavate põldude, metsatukkade ja sinetavate järvesilmadega. Nende poeetilisse karakterisse ja meeleollu erinevatel aastaaegadel ja päevatundidel sisse elades on ta suveräänse tahte ja kujundusvõimega loonud väga isikupäraseid taieseid, täis dramaatilist pinget ja muundumist. Need pole loodusmotiivi koopiad, vaid tormakate pastoossete pintslitõmmetega teostatud nägemuspildid teatud maakoha ainestikul“. Käesolev teos on osalenud Enn Volmere maalide näitusel Tartu Kunstnike majas 1978. aastal.

71. Sügisel, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük