Sügis Käreveres, Hilda Kamdron Kamdron astus Pallasesse 1922. aastal ning kuulus kooli silmapaistvamate õpilaste hulka, kes sai ka õppetoetust. Majanduslike probleemide tõttu lõpetas kunsntik kooli alles 1946. aastal graafikuna. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Ado Vabbe, Rudolf Paris ja Aleksander Vardi. Kamdron viljeles nii graafikat, õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i, kasutades kompositsioonide loomisel kive, puutükke, klaasiklide jms. Kamdronist on eesti kunstiloos väärimatult vähe kirjutatud, peamiselt tema enda erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstnik hukkus koos osaga oma loomingust 1972. aastal tulekahjus. 2009 kell 16 Sügis Käreveres, Hilda Kamdron E-kunstisalongis Kamdron Hilda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügis Käreveres, Hilda Kamdron E-kunstisalongis
Hilda Kamdron (1901-1972)

Sügis Käreveres

1970 Assamblaa¾ (laastud), segatehnika. Signatuuriga. 52 x 56.
Alghind: € €750
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Kamdron astus Pallasesse 1922. aastal ning kuulus kooli silmapaistvamate õpilaste hulka, kes sai ka õppetoetust. Majanduslike probleemide tõttu lõpetas kunsntik kooli alles 1946. aastal graafikuna. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Ado Vabbe, Rudolf Paris ja Aleksander Vardi. Kamdron viljeles nii graafikat, õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i, kasutades kompositsioonide loomisel kive, puutükke, klaasiklide jms. Kamdronist on eesti kunstiloos väärimatult vähe kirjutatud, peamiselt tema enda erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstnik hukkus koos osaga oma loomingust 1972. aastal tulekahjus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügis Käreveres, Hilda Kamdron

Hilda Kamdron (1901-1972) Sügis Käreveres 1970 Assamblaa¾ (laastud), segatehnika Signatuuriga Kamdron astus Pallasesse 1922. aastal ning kuulus kooli silmapaistvamate õpilaste hulka, kes sai ka õppetoetust. Majanduslike probleemide tõttu lõpetas kunsntik kooli alles 1946. aastal graafikuna. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Ado Vabbe, Rudolf Paris ja Aleksander Vardi. Kamdron viljeles nii graafikat, õlimaali, akvarelli, joonistust ning alates 1930. aastatest ka assamblaa¾i, kasutades kompositsioonide loomisel kive, puutükke, klaasiklide jms. Kamdronist on eesti kunstiloos väärimatult vähe kirjutatud, peamiselt tema enda erakliku eluviisi ning väheste säilinud tööde tõttu. Kunstnik hukkus koos osaga oma loomingust 1972. aastal tulekahjus.

Sügis Käreveres, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Kamdron Hilda
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük