Purjekad lahel, Arville Puström-Uus Pallases kunstiõpinguid alustanud Puström-Uue loomingus oli meremaal üks meelis¾anreid. USA-sse elama asudes täiendas ta end Massachusettsi osariigis Rockportis Harry Ballingeri ja John Chetcuti kunstistuudiotes. Mõlemad olid ameerika marinistid, kelle juures Puström-Uus saavutas tehnilise virtuoossuse kujutada merd selle eripalgelisuses. 2004 Purjekad lahel, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Purjekad lahel, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis
Arville Puström-Uus (1921–2014)

Purjekad lahel

Õli, lõuend. Signatuur taga. 60,5x91
Alghind: € €1700, lõpphind: € 2 300
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Pallases kunstiõpinguid alustanud Puström-Uue loomingus oli
meremaal üks meelis¾anreid. USA-sse elama asudes täiendas
ta end Massachusettsi osariigis Rockportis Harry Ballingeri ja
John Chetcuti kunstistuudiotes. Mõlemad olid ameerika marinistid,
kelle juures Puström-Uus saavutas tehnilise virtuoossuse
kujutada merd selle eripalgelisuses.Arville Puström-Uus (1921–2014)
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Purjekad lahel, Arville Puström-Uus

Arville Puström-Uus (1921–2014) Purjekad lahel Õli, lõuend Signatuur taga Pallases kunstiõpinguid alustanud Puström-Uue loomingus olimeremaal üks meelis¾anreid. USA-sse elama asudes täiendasta end Massachusettsi osariigis Rockportis Harry Ballingeri jaJohn Chetcuti kunstistuudiotes. Mõlemad olid ameerika marinistid,kelle juures Puström-Uus saavutas tehnilise virtuoossusekujutada merd selle eripalgelisuses.

Purjekad lahel, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük