Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooli arstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elu siduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateks olid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf. Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veel Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendas end meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elas Puström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumist õppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses Rockportis Massachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalija Harry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnik oma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antud edasi meisterliku marinisti käega. Valitud meistrid Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Kaluriküla

2009 Õli, lõuend. Signatuuriga. 50,5x60,5
Alghind: € 900, lõpphind: € 900
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooliarstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elusiduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateksolid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf.Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veelDüsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendasend meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elasPuström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumistõppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses RockportisMassachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalijaHarry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnikoma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antudedasi meisterliku marinisti käega.Arville Puström-Uus
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Arville Puström-Uus Kaluriküla 2009 Õli, lõuend Signatuuriga Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooliarstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elusiduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateksolid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf.Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veelDüsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendasend meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elasPuström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumistõppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses RockportisMassachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalijaHarry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnikoma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antudedasi meisterliku marinisti käega.

Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük