Mässav meri, Arville Puström-Uus Arville Puström-Uus on õppinud maailma eri paigus ning töötanud erinevate juhendajate käe all. Seetõttu on tema looming mitmekülgne nii tehniliselt kui ka temaatikalt. Antud oksjoni väljapanek tutvustabki kahte erinevat poolust kunstniku loomingus - ühelt poolt rahulik lillemaal ning teisalt mäslev meri, kus lained peksavad vastu kaljurahne. Kunstnik on end täiendanud ka meremaali alal ning mariinmaalid on muutunud tema üheks lemmik¾anriks. Kord on need rahulikud, kuid siis jälle tormised. Teoses "Mässav meri“ nähtub vee ning ilmastiku jõud ja looduse tugevus. 2004 Mässav meri, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mässav meri, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis
Arville Puström-Uus (1921–2014)

Mässav meri

1970ndad Õli,masoniit 55 x 86,5
Alghind: € 15000/€959
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Arville Puström-Uus on õppinud maailma eri paigus ning töötanud erinevate juhendajate käe all. Seetõttu on tema looming mitmekülgne nii tehniliselt kui ka temaatikalt. Antud oksjoni väljapanek tutvustabki kahte erinevat poolust kunstniku loomingus - ühelt poolt rahulik lillemaal ning teisalt mäslev meri, kus lained peksavad vastu kaljurahne. Kunstnik on end täiendanud ka meremaali alal ning mariinmaalid on muutunud tema üheks lemmik¾anriks. Kord on need rahulikud, kuid siis jälle tormised. Teoses "Mässav meri“ nähtub vee ning ilmastiku jõud ja looduse tugevus.Arville Puström-Uus (1921–2014)
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mässav meri, Arville Puström-Uus

Arville Puström-Uus (1921–2014) Mässav meri 1970ndad Õli,masoniit 55 x 86,5 Alghind: € 15000/€959 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Arville Puström-Uus on õppinud maailma eri paigus ning töötanud erinevate juhendajate käe all. Seetõttu on tema looming mitmekülgne nii tehniliselt kui ka temaatikalt. Antud oksjoni väljapanek tutvustabki kahte erinevat poolust kunstniku loomingus - ühelt poolt rahulik lillemaal ning teisalt mäslev meri, kus lained peksavad vastu kaljurahne. Kunstnik on end täiendanud ka meremaali alal ning mariinmaalid on muutunud tema üheks lemmik¾anriks. Kord on need rahulikud, kuid siis jälle tormised. Teoses "Mässav meri“ nähtub vee ning ilmastiku jõud ja looduse tugevus.

Mässav meri, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük