Maastik, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Üks edukamaid väliseesti kunstnikke Puström-Uus õppis Pallases ning jätkas Düsseldorfi Kunstiakadeemias ning hiljem USA kunstistuudiotes. Tema loomingu põhiosa moodustavad impressionistlikud maastikud, lille- ja vaikelu maalid. Puström-Uus valdas erakordset oskust maalida valitud objekt unistuslikuks jäädvustuseks. Valitud meistrid Maastik, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis
Arville Puström-Uus (1921–2014)

Maastik

Õli, papp. Signatuuriga. 49x36
Alghind: € 750€, lõpphind: € müüdud
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Üks edukamaid väliseesti kunstnikke Puström-Uus õppis Pallases ning jätkas Düsseldorfi Kunstiakadeemias ning hiljem USA kunstistuudiotes. Tema loomingu põhiosa moodustavad impressionistlikud maastikud, lille- ja vaikelu maalid. Puström-Uus valdas erakordset oskust maalida valitud objekt unistuslikuks jäädvustuseks.Arville Puström-Uus (1921–2014)
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Arville Puström-Uus (1921–2014) Maastik Õli, papp Signatuuriga Üks edukamaid väliseesti kunstnikke Puström-Uus õppis Pallases ning jätkas Düsseldorfi Kunstiakadeemias ning hiljem USA kunstistuudiotes. Tema loomingu põhiosa moodustavad impressionistlikud maastikud, lille- ja vaikelu maalid. Puström-Uus valdas erakordset oskust maalida valitud objekt unistuslikuks jäädvustuseks.

Maastik, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük