New York, Arville Puström-Uus Puström-Uus astus Pallasesse 1942. aastal, kuid tema õpingud jäid siinmail üürikeseks - juba 1944. aastal lahkus ta Eestist Saksamaale. Seal jätkas ta kunstiteadmiste omandamist Düsseldorfi Kunstiakadeemias. 1949. aastal emigreerus Puström-Uus Ameerika Ühendriikidesse, kus ta elab tänaseni. Kunstnik on oma töödega osa võtnud paljudelt näitustelt, nii USA-s, Eestis, Kanadas, Rootsis kui Saksamaal. Kunstniku maastiku- ning linnavaateid iseloomustab lüüriline laad, kus põhirõhk on pandud hetkemulje edasiandmisele. Teosel "New York“ on Puström-Uus tabavalt kujutanud "linna, mis kunagi ei maga“: suurlinna romantikat rõhutavad öiselt sumedad tänavad ning kõrgete pilvelõhkujate vahel sagivad metropoli elanikud. Kunstnik on jäädvustanud teosel New Yorgi ühte auväärsemat ja vanimat Püha Kolmainsuse kirikut Wall Streetil, mis valmis 1846. aastal. 2004 New York, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
New York, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis
Arville Puström-Uus (1921–2014)

New York

2013 Õli, lõuend. Signatuuriga. 51 x 40,5
Alghind: € 575€, lõpphind: € 900
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Puström-Uus astus Pallasesse 1942. aastal, kuid tema õpingud jäid siinmail üürikeseks - juba 1944. aastal lahkus ta Eestist Saksamaale. Seal jätkas ta kunstiteadmiste omandamist Düsseldorfi Kunstiakadeemias. 1949. aastal emigreerus Puström-Uus Ameerika Ühendriikidesse, kus ta elab tänaseni. Kunstnik on oma töödega osa võtnud paljudelt näitustelt, nii USA-s, Eestis, Kanadas, Rootsis kui Saksamaal. Kunstniku maastiku- ning linnavaateid iseloomustab lüüriline laad, kus põhirõhk on pandud hetkemulje edasiandmisele. Teosel "New York“ on Puström-Uus tabavalt kujutanud "linna, mis kunagi ei maga“: suurlinna romantikat rõhutavad öiselt sumedad tänavad ning kõrgete pilvelõhkujate vahel sagivad metropoli elanikud. Kunstnik on jäädvustanud teosel New Yorgi ühte auväärsemat ja vanimat Püha Kolmainsuse kirikut Wall Streetil, mis valmis 1846. aastal.Arville Puström-Uus (1921–2014)
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

New York, Arville Puström-Uus

Arville Puström-Uus (1921–2014) New York 2013 Õli, lõuend Signatuuriga Puström-Uus astus Pallasesse 1942. aastal, kuid tema õpingud jäid siinmail üürikeseks - juba 1944. aastal lahkus ta Eestist Saksamaale. Seal jätkas ta kunstiteadmiste omandamist Düsseldorfi Kunstiakadeemias. 1949. aastal emigreerus Puström-Uus Ameerika Ühendriikidesse, kus ta elab tänaseni. Kunstnik on oma töödega osa võtnud paljudelt näitustelt, nii USA-s, Eestis, Kanadas, Rootsis kui Saksamaal. Kunstniku maastiku- ning linnavaateid iseloomustab lüüriline laad, kus põhirõhk on pandud hetkemulje edasiandmisele. Teosel "New York“ on Puström-Uus tabavalt kujutanud "linna, mis kunagi ei maga“: suurlinna romantikat rõhutavad öiselt sumedad tänavad ning kõrgete pilvelõhkujate vahel sagivad metropoli elanikud. Kunstnik on jäädvustanud teosel New Yorgi ühte auväärsemat ja vanimat Püha Kolmainsuse kirikut Wall Streetil, mis valmis 1846. aastal.

New York, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük