Harrisoni kitarr, Leonhard Lapin Eesti kunstnik, arhitekt ning luuletaja Leonhard Lapin õppis Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis arhitektuuri. 2003. aastal alustas Lapin sarja "Koodid“, kus kasutas maalidel ning graafikas vöötkoodi kujundit. Ka "Harrisoni kitarr“ jätkab "Koodide“ sarja. Lapin on ise seda seeriat kirjeldanud nii: "Sageli ongi maalis kasutatud värvikooslus pärit mõnest looduselamusest, mis on siiski pigem minu sees kui must väljas elav maastik, mille on ellu äratanud Loodus. /. . . / Nii nagu öeldud, on maalide struktuuri aluseks tarbimisühiskonna ja inimkonna tänase kultuuri põhisümbol vöötkood. See on tähtsaim visuaalne märk siinolemisest. “ "Harrisoni kitarr“ viitab legendaarse bändi The Beatlesi esikitarrist George Harrisoni kitarrile. 2015 Harrisoni kitarr, Leonhard Lapin E-kunstisalongis Lapin Leonhard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Harrisoni kitarr, Leonhard Lapin E-kunstisalongis
Leonhard Lapin (1947-2022)

Harrisoni kitarr

2013 Akrüül, vineer. Signatuur taga. 50,5 x 38,5
Alghind: € 2600€
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Eesti kunstnik, arhitekt ning luuletaja Leonhard Lapin õppis Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis arhitektuuri. 2003. aastal alustas Lapin sarja "Koodid“, kus kasutas maalidel ning graafikas vöötkoodi kujundit. Ka "Harrisoni kitarr“ jätkab "Koodide“ sarja. Lapin on ise seda seeriat kirjeldanud nii: "Sageli ongi maalis kasutatud värvikooslus pärit mõnest looduselamusest, mis on siiski pigem minu sees kui must väljas elav maastik, mille on ellu äratanud Loodus. /.../ Nii nagu öeldud, on maalide struktuuri aluseks tarbimisühiskonna ja inimkonna tänase kultuuri põhisümbol vöötkood. See on tähtsaim visuaalne märk siinolemisest.“ "Harrisoni kitarr“ viitab legendaarse bändi The Beatlesi esikitarrist George Harrisoni kitarrile.Leonhard Lapin (1947-2022)
Arhitekt, kunstnik ja literaat. Sündinud 1947. aastal Räpinas. Õppis aastast 1966 ERKI-s, mille lõpetas 1971. aastal arhitektina. Loonud tu¹ijoonistusi, siid- ja sügavtrüki ning litotehnikas graafikat, akvarell-, gua¹¹- ja õlimaale, arhitektoone, skulptuure ja installatsioone. Varases loomingus on popkunsti sugemeid; harrastanud happening'e. Kazimir Malevit¹i suprematismiteooria mõjul viljelenud 1970. aastatest geomeetrilist abstraktsionismi, kümnendi keskel lisandus kontseptuaalne aspekt. Pälvinud 1989. aastal Kristjan Raua preemia ja erinevaid rahvusvahelisi graafikaauhindu. Suri 2022. aasta veebruaris.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Harrisoni kitarr, Leonhard Lapin

Leonhard Lapin (1947-2022) Harrisoni kitarr 2013 Akrüül, vineer Signatuur taga Eesti kunstnik, arhitekt ning luuletaja Leonhard Lapin õppis Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis arhitektuuri. 2003. aastal alustas Lapin sarja "Koodid“, kus kasutas maalidel ning graafikas vöötkoodi kujundit. Ka "Harrisoni kitarr“ jätkab "Koodide“ sarja. Lapin on ise seda seeriat kirjeldanud nii: "Sageli ongi maalis kasutatud värvikooslus pärit mõnest looduselamusest, mis on siiski pigem minu sees kui must väljas elav maastik, mille on ellu äratanud Loodus. /.../ Nii nagu öeldud, on maalide struktuuri aluseks tarbimisühiskonna ja inimkonna tänase kultuuri põhisümbol vöötkood. See on tähtsaim visuaalne märk siinolemisest.“ "Harrisoni kitarr“ viitab legendaarse bändi The Beatlesi esikitarrist George Harrisoni kitarrile.

Harrisoni kitarr, Leonhard Lapin E-kunstisalongis

Lapin Leonhard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük