Vargamäe II (Andres), Herald Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4. 2016 Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis

Vargamäe II (Andres)

1977. Linoollõige, paber. Lm 41,5 x 36. Signatuuriga.
Alghind: € €650, lõpphind: € 650
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vargamäe II (Andres), Herald

Herald Eelma Vargamäe II (Andres) 1977 Linoollõige, paber Pärast ERKI lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale ning tegeles kodumaa-temaatikaga. 1976. aastal valminud dokumentaalfilmi „Enne signatuuri“ (ENSV Kultuuriministeerium) tegijad on filminud kunstnik Herald Eelma tööprotsessi. Kolme kuu jooksul valmisid eskiisid ja joonistused sarjale „Vargamäe“. Graafiline leht „Vargamäe II“ on reprodutseeritud „Sirp ja Vasar“ 1978. aasta Tammsaarele pühendatud eriväljaandes lk 4.

Vargamäe II (Andres), Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük