Tüdrukud, Herald Eelma E-kunstisalongis ERKI 1959. aastal graafikuna lõpetanud Eelma viljeles vabagraafikas peamiselt linoollõiget ning oli selle tehnika üks olulisemaid uuendajaid Eestis 1960. aastatel. Jüri Hain on kirjutanud: "Kõik noore graafiku aastail 1964-1965 tehtud tööd kuulusid nende aastate eesti graafikakunsti paremikku. Herald Eelma oli leidnud uusi võtteid linoollõike väljenduslike võimaluste rikastamiseks, ta oli üks neist, kes murdsis ettekujutuse linoolist kui materjalist, milles peamiseks on suuremate mustade ja valgete pindade vastandamine ning mis ei võimalda eriti peent vormikõnet. “ Käesolev teos on reprodutseeritud Jüri Haini lühimonograafias "Herald Eelma“ (Tallinn, 1980) nr 9 all. 2016 Tüdrukud, Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tüdrukud, Herald Eelma E-kunstisalongis

Tüdrukud

1969 Linoollõige, paber. Signatuuriga. Lm 60x45
Alghind: € €575
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

ERKI 1959. aastal graafikuna lõpetanud Eelma viljeles vabagraafikas peamiselt linoollõiget ning oli selle tehnika üks olulisemaid uuendajaid Eestis 1960. aastatel. Jüri Hain on kirjutanud: "Kõik noore graafiku aastail 1964-1965 tehtud tööd kuulusid nende aastate eesti graafikakunsti paremikku. Herald Eelma oli leidnud uusi võtteid linoollõike väljenduslike võimaluste rikastamiseks, ta oli üks neist, kes murdsis ettekujutuse linoolist kui materjalist, milles peamiseks on suuremate mustade ja valgete pindade vastandamine ning mis ei võimalda eriti peent vormikõnet.“ Käesolev teos on reprodutseeritud Jüri Haini lühimonograafias "Herald Eelma“ (Tallinn, 1980) nr 9 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tüdrukud, Herald Eelma E-kunstisalongis

Herald Eelma Tüdrukud 1969 Linoollõige, paber Signatuuriga ERKI 1959. aastal graafikuna lõpetanud Eelma viljeles vabagraafikas peamiselt linoollõiget ning oli selle tehnika üks olulisemaid uuendajaid Eestis 1960. aastatel. Jüri Hain on kirjutanud: "Kõik noore graafiku aastail 1964-1965 tehtud tööd kuulusid nende aastate eesti graafikakunsti paremikku. Herald Eelma oli leidnud uusi võtteid linoollõike väljenduslike võimaluste rikastamiseks, ta oli üks neist, kes murdsis ettekujutuse linoolist kui materjalist, milles peamiseks on suuremate mustade ja valgete pindade vastandamine ning mis ei võimalda eriti peent vormikõnet.“ Käesolev teos on reprodutseeritud Jüri Haini lühimonograafias "Herald Eelma“ (Tallinn, 1980) nr 9 all.

Tüdrukud, Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük