Tants kalaga, Herald Eelma Kunstiinstituudi lõputööks tegi Eelma 1959. aastal Tammsaare "Tõe ja õiguse" esimesele osale illustratsioonid. Pärast kooli lõpetamist lõi kunstnik ka ülejäänud osadele illustratsioonid, visualiseerides nõnda ühe Eesti olulisima kirjandusteose. Pärast seda pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja "Tagasivaated", mida kunstnik alustas 1978. aastal ja mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja "viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu - mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel "Tants kalaga" ," kirjutab kunstiajaloolane Anne Lõugas kunstniku sarjast ja käesolevast lehest. Teos oli eksponeeritud Eelma isikunäitusel Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis 1983. aastal ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus number 97 all. Teos pärineb Matti Miliuse kogust. 2016 Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Tants kalaga

1982 Litograafia, paber. Lm 77 x 55. Signatuuriga.
Alghind: € €500, lõpphind: € 725
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Kunstiinstituudi lõputööks tegi Eelma 1959. aastal Tammsaare "Tõe ja õiguse" esimesele osale illustratsioonid. Pärast kooli lõpetamist lõi kunstnik ka ülejäänud osadele illustratsioonid, visualiseerides nõnda ühe Eesti olulisima kirjandusteose. Pärast seda pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja "Tagasivaated", mida kunstnik alustas 1978. aastal ja mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja "viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu - mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel "Tants kalaga" ," kirjutab kunstiajaloolane Anne Lõugas kunstniku sarjast ja käesolevast lehest. Teos oli eksponeeritud Eelma isikunäitusel Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis 1983. aastal ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus number 97 all. Teos pärineb Matti Miliuse kogust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tants kalaga, Herald Eelma

Herald Eelma Tants kalaga 1982 Litograafia, paber Lm 77 x 55 Kunstiinstituudi lõputööks tegi Eelma 1959. aastal Tammsaare "Tõe ja õiguse" esimesele osale illustratsioonid. Pärast kooli lõpetamist lõi kunstnik ka ülejäänud osadele illustratsioonid, visualiseerides nõnda ühe Eesti olulisima kirjandusteose. Pärast seda pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja "Tagasivaated", mida kunstnik alustas 1978. aastal ja mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja "viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu - mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel "Tants kalaga" ," kirjutab kunstiajaloolane Anne Lõugas kunstniku sarjast ja käesolevast lehest. Teos oli eksponeeritud Eelma isikunäitusel Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis 1983. aastal ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus number 97 all. Teos pärineb Matti Miliuse kogust.

Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük