Tants kalaga, Herald Eelma Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“. “ Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis Eelma Herald
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Tants kalaga

1982. Lito, paber. Ava 66x54. Signatuuriga
Alghind: €500, lõpphind: € 500
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“.“
Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tants kalaga, Herald Eelma

Herald Eelma Tants kalaga 1982 Lito, paber Graafik Herald Eelmaa õppis aastatel 1953–1959 ERKI-s ning tegi diplomitööna illustratsioonid A. H. Tammsaare romaani „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Pärast kooli lõpetamist pühendus kunstnik peamiselt kõrgtrükitehnikas vabagraafikale. Käesolev graafiline leht kuulub sarja „Tagasivaated“, mida kunstnik alustas 1978. aastal ning mis tegeles kodumaa-temaatikaga. Nelja aasta jooksul valminud litograafia sarja kohta on kirjutanud kunstiajaloolane Anne Lõugas: „Viimastesse töödesse on juba ilmunud senisest erinevat hõngu – mängulisust ja mõnevõrra sürrealistlikke noote on näiteks meesfiguuris lehel „Tants kalaga“.“Käesolev leht on reprodutseeritud Eesti NSV Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud Eelma isikunäituse (1983) kataloogis number 97 all.

Tants kalaga, Herald Eelma E-kunstisalongis

Eelma Herald
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük