Vanamõisa sild, Valdemar Väli Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole. " 2000 Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis Väli Valdemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis
Valdemar Väli (sünd 1909)

Vanamõisa sild

1978 Õli, lõuend. Signatuuriga. 65x81
Alghind: € 28500/€1821
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole."Valdemar Väli (sünd 1909)
Sündinud 1909. a. Õppis 1930-37 Tallinna erastuudiotes ja kolled¾is ning 1938. aastast "Pallases" A. Vabbe juures, lõpetas Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused 1943. 1947-48 oli ERKI õppejõud. KL-i liige astast 1945. Meelisteemad on portree ja maastikumaal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vanamõisa sild, Valdemar Väli

Valdemar Väli (sünd 1909) Vanamõisa sild 1978 Õli, lõuend Signatuuriga Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole."

Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis

Väli Valdemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük