Motiiv Atla külast, Valdemar 1950-ndatel aastatel muutusid kunstnike loomingulised reisid Saaremaale erakordselt aktiivseks. Enim on teada Saaremaa vaateid kümnendi lõpuaastatest, ajast, mil vabaneti sotsrealismi jäikadest tabudest ning maalilaad muutus taas vabamaks ja improviseerivamaks. Neist aastaist on tuntud Elmar Kitse, Linda Kits-Mäe, Kaljo Polli, Lepo Mikko, Johannes Võerahansu ja paljude teiste kunstnike Saaremaa vaated. Aastatel 1958 ja 1959 külastas Saaremaad ja Muhumaad ka kunstnik Valdemar Väli. Kunstiteadlane Mai Levi iseloomustas V. Väli maastikuid: “Domineerib hallikas värvigamma, eelistatud on pilvist, melanhoolsevõitu ilma. " (Maalikunstnik Valdemar Väli. Tallinn, 2004). Ajastule omaselt on kunstniku pintslilöök nüüd improviseerivalt liikuv ning suuremat tähelepanu on pööratud atmosfääri tabamisele. 2000 Motiiv Atla külast. , Valdemar Väli E-kunstisalongis Väli Valdemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Motiiv Atla külast., Valdemar Väli E-kunstisalongis
Valdemar Väli (sünd 1909)

Motiiv Atla külast.

1959 Õli, lõuend.
Signatuuriga. 65 x 81
Alghind: € 24000/€1534, lõpphind: € 24 000/ 1 534
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

1950-ndatel aastatel muutusid kunstnike loomingulised reisid Saaremaale erakordselt aktiivseks. Enim on teada Saaremaa vaateid kümnendi lõpuaastatest, ajast, mil vabaneti sotsrealismi jäikadest tabudest ning maalilaad muutus taas vabamaks ja improviseerivamaks. Neist aastaist on tuntud Elmar Kitse, Linda Kits-Mäe, Kaljo Polli, Lepo Mikko, Johannes Võerahansu ja paljude teiste kunstnike Saaremaa vaated. Aastatel 1958 ja 1959 külastas Saaremaad ja Muhumaad ka kunstnik Valdemar Väli. Kunstiteadlane Mai Levi iseloomustas V. Väli maastikuid: “Domineerib hallikas värvigamma, eelistatud on pilvist, melanhoolsevõitu ilma." (Maalikunstnik Valdemar Väli. Tallinn, 2004). Ajastule omaselt on kunstniku pintslilöök nüüd improviseerivalt liikuv ning suuremat tähelepanu on pööratud atmosfääri tabamisele.Valdemar Väli (sünd 1909)
Sündinud 1909. a. Õppis 1930-37 Tallinna erastuudiotes ja kolled¾is ning 1938. aastast "Pallases" A. Vabbe juures, lõpetas Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused 1943. 1947-48 oli ERKI õppejõud. KL-i liige astast 1945. Meelisteemad on portree ja maastikumaal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Motiiv Atla külast, Valdemar

Valdemar Väli (sünd 1909) Motiiv Atla külast 1959 Õli, lõuend 1950-ndatel aastatel muutusid kunstnike loomingulised reisid Saaremaale erakordselt aktiivseks. Enim on teada Saaremaa vaateid kümnendi lõpuaastatest, ajast, mil vabaneti sotsrealismi jäikadest tabudest ning maalilaad muutus taas vabamaks ja improviseerivamaks. Neist aastaist on tuntud Elmar Kitse, Linda Kits-Mäe, Kaljo Polli, Lepo Mikko, Johannes Võerahansu ja paljude teiste kunstnike Saaremaa vaated. Aastatel 1958 ja 1959 külastas Saaremaad ja Muhumaad ka kunstnik Valdemar Väli. Kunstiteadlane Mai Levi iseloomustas V. Väli maastikuid: “Domineerib hallikas värvigamma, eelistatud on pilvist, melanhoolsevõitu ilma." (Maalikunstnik Valdemar Väli. Tallinn, 2004). Ajastule omaselt on kunstniku pintslilöök nüüd improviseerivalt liikuv ning suuremat tähelepanu on pööratud atmosfääri tabamisele.

Motiiv Atla külast. , Valdemar Väli E-kunstisalongis

Väli Valdemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük