Tartu tänav üksiku jalakäijaga, Läänemaalt pärit Väli õppis kunsti kõigepealt Tallinna erastuudiotes ning astus siis 29-aastaselt Pallasesse, kus tema peamiseks õpetajaks oli Ado Vabbe. Aasta pärast kunstikooli lõpetamist valmisid Välil "Tartu tänav üksiku jalakäijaga“ ja "Tartu tänav kuulutustulbaga“. Maalidel on tugev ajastu-dokumentaalne väärtus, esitades 1940. aastate keskpaiga linnapilti. Mõlemad Tartu vaated on ära toodud Väli monograafia "Maalikunstnik Valdemar Väli" teoste nimestikus, toimetaja Mai Levin, Tallinn, 2004. 2000 Tartu tänav üksiku jalakäijaga, Valdemar Väli E-kunstisalongis Väli Valdemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu tänav üksiku jalakäijaga, Valdemar Väli E-kunstisalongis
Valdemar Väli (sünd 1909)

Tartu tänav üksiku jalakäijaga

1944 Õli, vineer. Signatuuriga. 24 x 35
Alghind: € 700€, lõpphind: € 700
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Läänemaalt pärit Väli õppis kunsti kõigepealt Tallinna erastuudiotes ning astus siis 29-aastaselt Pallasesse, kus tema peamiseks õpetajaks oli Ado Vabbe. Aasta pärast kunstikooli lõpetamist valmisid Välil "Tartu tänav üksiku jalakäijaga“ ja "Tartu tänav kuulutustulbaga“. Maalidel on tugev ajastu-dokumentaalne väärtus, esitades 1940. aastate keskpaiga linnapilti. Mõlemad Tartu vaated on ära toodud Väli monograafia "Maalikunstnik Valdemar Väli" teoste nimestikus, toimetaja Mai Levin, Tallinn, 2004.Valdemar Väli (sünd 1909)
Sündinud 1909. a. Õppis 1930-37 Tallinna erastuudiotes ja kolled¾is ning 1938. aastast "Pallases" A. Vabbe juures, lõpetas Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused 1943. 1947-48 oli ERKI õppejõud. KL-i liige astast 1945. Meelisteemad on portree ja maastikumaal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu tänav üksiku jalakäijaga,

Valdemar Väli (sünd 1909) Tartu tänav üksiku jalakäijaga 1944 Õli, vineer Signatuuriga Läänemaalt pärit Väli õppis kunsti kõigepealt Tallinna erastuudiotes ning astus siis 29-aastaselt Pallasesse, kus tema peamiseks õpetajaks oli Ado Vabbe. Aasta pärast kunstikooli lõpetamist valmisid Välil "Tartu tänav üksiku jalakäijaga“ ja "Tartu tänav kuulutustulbaga“. Maalidel on tugev ajastu-dokumentaalne väärtus, esitades 1940. aastate keskpaiga linnapilti. Mõlemad Tartu vaated on ära toodud Väli monograafia "Maalikunstnik Valdemar Väli" teoste nimestikus, toimetaja Mai Levin, Tallinn, 2004.

Tartu tänav üksiku jalakäijaga, Valdemar Väli E-kunstisalongis

Väli Valdemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük