Sürrealistlik kompositsioon, Gustav Mägi Need sürrealistlikud kompsitsioonid toovad meelde eesti modernistide Ülo Soosteri, Silvia Jõgeveri, Valve Janovi jt loomingu. Vaadates neid kujundite konfiguratsioone meenuvad kodumaiste kunstnike joonistused ja kollaa¾id, sugulust on ka Karin Lutsu Rootsis valminud töödega. Looja fantaasial ei ole piire ning isegi totalitaarne ühiskond ei saa takistada inimese vaba mõtlemist. Huvi sürreaalse fantaasiamaailma vastu tekkis nii kodu Eestis kui ka piiri taga enam vähem ühel ajal. Gustav Mägile, kes elas küllaltki suure üksiklasena, sobis tegelemine nägemusliku maailmaga. Gustav Mägi oli esindatud ka 1995. a. Eesti Riikliku Kunstimuuseumi poolt korraldatud näitusel "Välis-Eesti kunst 50". 2006 Sürrealistlik kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis Mägi Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sürrealistlik kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis
Gustav Mägi (1914-1994)

Sürrealistlik kompositsioon

1975 Õli, lõuend. 70 x 110. Signatuuriga
Alghind: € 14000/€895, lõpphind: € 14 000/ 895
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Need sürrealistlikud kompsitsioonid toovad meelde eesti modernistide Ülo Soosteri, Silvia Jõgeveri, Valve Janovi jt loomingu. Vaadates neid kujundite konfiguratsioone meenuvad kodumaiste kunstnike joonistused ja kollaa¾id, sugulust on ka Karin Lutsu Rootsis valminud töödega. Looja fantaasial ei ole piire ning isegi totalitaarne ühiskond ei saa takistada inimese vaba mõtlemist. Huvi sürreaalse fantaasiamaailma vastu tekkis nii kodu Eestis kui ka piiri taga enam vähem ühel ajal. Gustav Mägile, kes elas küllaltki suure üksiklasena, sobis tegelemine nägemusliku maailmaga.

Gustav Mägi oli esindatud ka 1995.a. Eesti Riikliku Kunstimuuseumi poolt korraldatud näitusel "Välis-Eesti kunst 50".Gustav Mägi (1914-1994)
Gustav Mägi elas aastatel 1914-1994. Mägi alustas kunstiõpinguid Tartus Pallases, õppides Anton Starkopfi juures. Oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. 1944. aastal lahkus kunstnik Eestist ja asus elama Rootsi. Tema sidemed sealse eesti kunstnikkonnaga olid küllaltki nõrgad, kuid ta osales kahel suuremal ühisesinemisel 1954. aastal Stockholmi Kunsthallenis ja 1963. aastal Svea galeriis. 1950. aastatel olid tal personaalnäitused Karlskronas, Linköpingis ja Olofstromis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ning huvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses peale sõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loomingu vastu oli suur.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sürrealistlik kompositsioon, Gustav Mägi

Gustav Mägi (1914-1994) Sürrealistlik kompositsioon 1975 Õli, lõuend 70 x 110 Need sürrealistlikud kompsitsioonid toovad meelde eesti modernistide Ülo Soosteri, Silvia Jõgeveri, Valve Janovi jt loomingu. Vaadates neid kujundite konfiguratsioone meenuvad kodumaiste kunstnike joonistused ja kollaa¾id, sugulust on ka Karin Lutsu Rootsis valminud töödega. Looja fantaasial ei ole piire ning isegi totalitaarne ühiskond ei saa takistada inimese vaba mõtlemist. Huvi sürreaalse fantaasiamaailma vastu tekkis nii kodu Eestis kui ka piiri taga enam vähem ühel ajal. Gustav Mägile, kes elas küllaltki suure üksiklasena, sobis tegelemine nägemusliku maailmaga.
Gustav Mägi oli esindatud ka 1995.a. Eesti Riikliku Kunstimuuseumi poolt korraldatud näitusel "Välis-Eesti kunst 50".

Sürrealistlik kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis

Mägi Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük