Sadam Göteborgis, Hugo Lepik 1944. aastal Rootsisse lahkunud Hugo Lepiku kunstiharidus oli erakordselt mitmekesine: Riigi Kunsttööstuskool Eestis, seejärel Berliini Kõrgem graafikakool ning õppereisid eri maailma linnadesse. Rootsis jäi Lepik lõplikult elama rannikulinna Göteborgi, kus sellele linnale omane merega seonduv elulaad oli inspiratsiooniallikaks tema maaliloomingule. Meistri puudutus Sadam Göteborgis, Hugo Lepik E-kunstisalongis Lepik Hugo
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Sadam Göteborgis, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Sadam Göteborgis

Õli, lõuend. Signatuuriga. 51x65
Alghind: 525 €, lõpphind: 800 €
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

1944. aastal Rootsisse lahkunud Hugo Lepiku kunstiharidus oli erakordselt mitmekesine: Riigi Kunsttööstuskool Eestis, seejärel Berliini Kõrgem graafikakool ning õppereisid eri maailma linnadesse. Rootsis jäi Lepik lõplikult elama rannikulinna Göteborgi, kus sellele linnale omane merega seonduv elulaad oli inspiratsiooniallikaks tema maaliloomingule.Hugo Lepik
Elas aastatel 1905-2001. Lõpetas 1939. aastal Riigi Kunsttööstuskooli ning omandas õpetaja kutse.Töötas samas asutuses õppejõuna. Hiljem täiendas ennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetas selle 1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Käinud õppereisidel Berliinis, Soomes, Kanadas ja Itaalias. Näitused aastast 1929. Lahkus Eestist 1944. aastal ning jäi elama Göteborgi.Maaliloomingus valdavad värvierksad Eesti, Rootsi ja Norra rannavaated. Viljelenud vaba-, tarbe- ja raamatugraafikat, eksliibrist ja plakatit.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sadam Göteborgis, Hugo Lepik

Hugo Lepik Sadam Göteborgis Õli, lõuend Signatuuriga 1944. aastal Rootsisse lahkunud Hugo Lepiku kunstiharidus oli erakordselt mitmekesine: Riigi Kunsttööstuskool Eestis, seejärel Berliini Kõrgem graafikakool ning õppereisid eri maailma linnadesse. Rootsis jäi Lepik lõplikult elama rannikulinna Göteborgi, kus sellele linnale omane merega seonduv elulaad oli inspiratsiooniallikaks tema maaliloomingule.

Sadam Göteborgis, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Lepik Hugo
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük