Kuhi V, Andres Tolts Andres Tolts oli eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguur. Viljaka loometegevuse eest auhinnati ta kultuurkapitali aastapreemiaga 2003. aastal, 2010. aastal sai ta Valgetähe IV klassi teenetemärgi ning 2009. aastal märgiti tema kolme juubelinäitust Konrad Mäe medali ja preemiaga. Käesoleva aasta novembris avatakse KUMU kunstimuuseumis Toltsi isikunäitus "Maastik vaikeluga". Käesoleva teose motiivi on Tolts graafilistel lehtedel korduvalt kasutanud: "Kuhja" seeria teosed on esindatud ka Eesti Kunstimuuseumi kogus. 2016 Kuhi V, Andres Tolts E-kunstisalongis Tolts Andres
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kuhi V, Andres Tolts E-kunstisalongis
Andres Tolts (1949-2014)

Kuhi V

1982 Litograafia, paber. Signatuuriga. Lm 61,8x64
Alghind: € €500
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Andres Tolts oli eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguur.
Viljaka loometegevuse eest auhinnati ta kultuurkapitali aastapreemiaga
2003. aastal, 2010. aastal sai ta Valgetähe IV klassi
teenetemärgi ning 2009. aastal märgiti tema kolme juubelinäitust
Konrad Mäe medali ja preemiaga. Käesoleva aasta
novembris avatakse KUMU kunstimuuseumis Toltsi isikunäitus
"Maastik vaikeluga". Käesoleva teose motiivi on Tolts graafilistel
lehtedel korduvalt kasutanud: "Kuhja" seeria teosed on
esindatud ka Eesti Kunstimuuseumi kogus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuhi V, Andres Tolts

Andres Tolts (1949-2014) Kuhi V 1982 Litograafia, paber Signatuuriga Andres Tolts oli eesti kontseptuaalse maalikunsti juhtfiguur.Viljaka loometegevuse eest auhinnati ta kultuurkapitali aastapreemiaga2003. aastal, 2010. aastal sai ta Valgetähe IV klassiteenetemärgi ning 2009. aastal märgiti tema kolme juubelinäitustKonrad Mäe medali ja preemiaga. Käesoleva aastanovembris avatakse KUMU kunstimuuseumis Toltsi isikunäitus"Maastik vaikeluga". Käesoleva teose motiivi on Tolts graafilistellehtedel korduvalt kasutanud: "Kuhja" seeria teosed onesindatud ka Eesti Kunstimuuseumi kogus.

Kuhi V, Andres Tolts E-kunstisalongis

Tolts Andres
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük